СТУДЕНТ ШАЦЬКОГО ЛІСОВОГО КОЛЕДЖУ ВИБОРОВ ЗОЛОТО В ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З ДЗЮДО СЕРЕД КАДЕТІВ

Нещодавно, 10 березня 2021 року, у м.Луцьк на базі спортивного залу КЗ «Волинська обласна ДЮСШ «Колос» відбувся чемпіонат області з дзюдо серед кадетів до 18 років (2004-2006 рр.н.).
Спортивний захід проводився з метою розвитку та популяризації дзюдо в області, підвищення рівня спортивної майстерності учасників змагань, відбору кандидатів у збірну команду області для участі в офіційних всеукраїнських турнірах з дзюдо та пропаганди здорового способу життя.
Участь в чемпіонаті області взяли вихованці спортивного клубу «Торнадо» (керівник Роман САМОЛЮК), студент І курсу Шацького лісового коледжу ім.В.Сулька (директор коледжу Ігор ЖМУРКО).
В багаторазових сутичках спортсмени показали гідний результат, виборовши призові місця:
Роман САМОЛЮК – 1 місце;
Артем ОМЕЛЬЧУК – 3 місце.
Переможці обласного чемпіонату нагороджені дипломами, медалями та кубками.
До змагання спортсменів підготували тренер, керівник місцевого СК «Торнадо» САМОЛЮК Роман Васильович, тренер-викладач з фізичної культури та спорту Шацького лісового коледжу КОРНЕЛЮК Юлія Анатоліївна.
Варто зазначити, що студент І курсу Шацького лісового коледжу Роман САМОЛЮК виборовши золото на цьому чемпіонаті попав у збірну команди області для участі в чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів до 18 років, який відбудеться в Сумах 18 березня нинішнього року.
Тренерський склад, батьки та вихованці СК «Торнадо» висловлюють слова вдячності директору Шацького лісового коледжу ім.В.Сулька ЖМУРКУ Ігорю Васильовичу, голові Шацької селищної ради КАРПУКУ Сергію Вікторовичу за сприяння розвитку фізичної культури та спорту, зокрема із дзюдо, яке є одним з наймасовіших видів спорту, як на обласному й районному рівнях, так і в світі.

Вітаємо спортсменів з перемогою та бажаємо подальших успіхів і перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − twelve =