Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

Адміністрація коледжу

Директор коледжу – Жмурко Ігор Васильович, кандидат сільськогосподарських наук. Очолює Шацький лісовий коледж ім. В. В. Сулька з травня 2004 року. Закінчив Національний лісотехнічний університет України (м. Львів). Працював помічником лісничого Горинського лісництва, лісничим Сильненського, а згодом Холоневицького лісництв Цуманського держлісгоспу. Пізніше головним лісничим ДП «Маневицьке ЛГ». 18 листопада 2009 року Ігор Васильович здобув науковий ступінь кандидата сільськогосподарських наук. Тема його дисертаційного дослідження: «Біоекологічні особливості екотипів сосни звичайної в географічних культурах Західного Полісся України».
Депутат Шацької районної ради. Відмінник лісового господарства.


Заступник директора з навчальної роботи – Маротчак Василь Михайлович.
Викладає дисципліну «Основи підсочки лісу», "Компютеризація лісогосподарського виробництва".
Василь Михайлович працює у коледжі викладачем з 2006 року,
з березня 2014 року – заступник директора з навчальної роботи.
.
.
.
.
.


Заступник директора з виховної роботи Панасюк Андрій Іванович .
Андрій Іванович – викладач фінансового обліку, обліку і звітності у бюджетних установах, інформаційних систем і технологій в обліку. У Шацькому лісовому коледжі працює з 2005 а з березня 2014 року і до сьогодні – Заступник директора з виховної роботи.


Заступник директора з виробничого навчання – Кононенко Юрій Олександрович.
Юрій Олександрович віддано працює у Шацькому лісному технікумі з 1972 року викладачем лісокористування та охорони праці,
з 1979 року і до цього часу – заступник директора з виробничого навчання. Відмінник лісового господарства.

Завідувач навчальною частиною – Рибчинська Наталія Петрівна.
Наталія Петрівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, «Старший викладач», викладає дендрологію і лісозахист. У коледжі працює з 1997 року на посаді викладача, з 2003 року по 2008 рік – завідувач денним відділенням, а з травня 2011 року – завідувач навчальною частиною. Виконує обов’язки прес-секретаря Шацького лісового коледжу.
    Заступник директора з адміністративно– господарської частини – Положевець Андрій Васильович. У Шацькому лісовому коледжі Положевець Андрій Васильович працює з 2002 року на посаді лаборанта. З 2004 року переведений на посаду інженера з охорони праці, з 2011 року – на посаду заступника директора з адміністративно-господарської частини.


Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності