Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

Циклова комісія викладачів спеціальних дисциплін лісівничого профілю

     Голова циклової комісії – Сахарук Галина Антонівна, викладач лісових культур і лісової меліорації.
     Секретар циклової комісії – Вирович Лілія Федорівна, викладач лісівництва.

     Члени комісії:

 1. Жмурко Ігор Васильович, директор коледжу, викладач лісових культур і лісової меліорації.
 2. Арват Леся Семенівна, викладач ботаніки.
 3. Бабеляс Тетяна Павлівна, викладач ґрунтознавства.
 4. Віннічук Сергій Миколайович, викладач лісозахисту.
 5. Гінайло Ігор Дмитрович, викладач лісівництва, озеленення.
 6. Городиська Валентина Миколаївна, викладач лісової таксації і лісовпорядкування, недеревних ресурсів лісу.
 7. Ковш Володимир Сергійович, викладач лісівництва, мисливствознавства.
 8. Котович Тамара Василівна, викладач деревинознавства і лісового товарознавства.
 9. Левчук Лариса Семенівна, викладач ботаніки.
 10. Люшук Борис Олександрович, лаборант таксидермічної майстерні, керівник таксидермічного гуртка.
 11. Моісеєнко Микола Михайлович, викладач ботаніки.
 12. Положевець Надія Петрівна, лаборант, займається підготовкою робітничої професії "озеленювач".
 13. Рибчинська Наталія Петрівна, викладач дендрології, лісозахисту.
 14. Саковець Наталія Миколаївна, викладач лісових культур і лісової меліорації, охорони природи.
 15. Турич Микола Михайлович, викладач лісових культур і лісової меліорації.
 16. Хотинська Галина Федорівна, викладач лісівництва.

     При плануванні роботи циклової комісії приділяється особлива увага питанням практичної спрямованості процесу викладання лісівничих дисциплін, забезпеченню міждисциплінарних зв'язків та інтеграції теоретичних знань і практичних умінь студентів в навчальному процесі та під час  практик.
     На засіданнях циклової комісії розглядаються та рекомендуються методичні розробки, доповіді, які розробляють викладачі комісії.
     Завдання циклової комісії – акумулювати всі нововведення, які з'являються на ринку лісових послуг, вивчати їх, порівнювати і пропонувати студентам.
     На сьогоднішній день циклова комісія розробляє нові методи підготовки фахівців лісового напрямку.
     Циклова комісія аналізує результати методичної роботи членів циклової комісії, перспективні можливості в галузі комплексного методичного забезпечення лісівничих програм, задоволення потреб коледжу   у випуску власних друкованих матеріалів (збірки, методичні матеріали,  дидактичний матеріал); форму і зміст взаємовідвідуваних занять   викладачів циклової  комісії  теоретичного і практичного спрямування, рівень підготовки викладачів до атестації.
     Циклова комісія організовує поточне і перспективне планування методичної роботи; комісії, навчальну роботу викладачів, роботу викладачів по комплексному методичному забезпеченню дисциплін, роботу до підготовки та проведення відкритих уроків, аналіз роботи з підготовки матеріалів для обговорення на педагогічній раді.
     Циклова комісія розробляє і редагує план роботи циклової комісії та документи, що забезпечують навчальний процес до кожної дисципліни, методичні вказівки і рекомендації до виконання лабораторних, практичних, курсових робіт, методичні розробки викладачів, підготовлені до друку.
     Циклова комісія контролює: виконання навчальних планів і робочих програм, виконання ухвалених рішень циклової комісії, виконання годин педагогічного навантаження, стан викладання і якість знань студентів з лісівничих дисциплін.
     Циклова комісія затверджує: тести чи завдання до контрольних робіт, екзаменаційні матеріали, робочі навчальні програми, плани роботи кабінетів, плани роботи гуртків, індивідуальні плани, тематику курсових робіт.
     Циклова комісія здійснює: інформаційно-просвітницьку роботу з питань досягнень сучасних лісівничих наук і кращого досвіду роботи, науково-методичне забезпечення викладання дисциплін, надання методичної допомоги молодим викладачам та необхідних консультацій викладачам, студентам, батькам та випускникам коледжу.на попередню сторінкуЛічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності