Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

Циклова комісія бухгалтерсько-економічних дисциплін

«Вести свои дела надо в должном порядке и как следует, чтобы можно было бы без задержки получать всякие сведения»
Лука Пачоли

     Сьогодні важко уявити будь-якого спеціаліста, що не розуміє важливість економічних знань. Тому в  2005 році  у коледжі відкрито нову спеціальність – бухгалтерський облік. Для забезпечення підготовки студентів даної спеціальності  в 2007 році створюється циклова комісія бухгалтерсько-економічних дисциплін. 
     На даний час циклова комісія організована в складі шести виклада­чів - членів комісії, які готують висококваліфікованих спеціалістів, максимально адаптованих до випробувань і труднощів сучасного соціально-економічного життя:
     Панасюк Андрій Іванович, голова циклової комісії, викладач I кваліфікаційної категорії. На заняттях розкриває практичне застосування положень дисциплін, що викладає, створює основи для навчання та професійної орієнтації студентів. Вміло створює атмосферу психологічного комфорту, що є основою спілкування із студентами.
     Білицька Надія Дмитрівна працює викладачем економіки з 1992 року. Має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання старший викладач. На високому рівні володіє ефективними формами і методами роботи зі студентами. У своїй  діяльності використовує практичний досвід роботи  на виробництві. Надає допомогу, як викладач-наставник молодим спеціалістам.
     Панасюк Наталія Володимирівна, викладач вищої категорії. На своїх заняттях Наталія Володимирівна розкриває студентам усі нюанси фінансового обліку. Як педагог володіє стратегією навчання, знаннями, вміннями і навичками, що дозволяють використовувати педагогічні засоби включення студентів у навчально-пізнавальну діяльність.
     Хахула Любов Михайлівна, спеціаліст, завідувач відділення бухгалтерського обліку, лісозаготівлі та первинної обробки деревини, викладач бухгалтерських дисциплін. Як молодий викладач сумлінно переймає досвід досвідчених педагогів, вміє чітко організувати заняття, зацікавити студентів та спонукати їх до активного вивчення дисциплін. У своїй діяльності активно використовує новітні методи та прийоми проведення занять.
     Грицюк Ірина Степанівна, спеціаліст, викладач бухгалтерських дисциплін. Працює за сумісництвом. Основне місце роботи – державне казначейство. Тому Ірина Степанівна чітко  та в повному обсязі передає студентам практичні вміння та навики.
     Викладачі циклової комісії бухгалтерсько-економічних дисциплін забезпечують викладання наступних дисциплін:

     - Економіки підприємства;
     - Економіки, організації і планування лісового господарства;
     - Економіки лісових підприємств;
     - Основ управління та підприємницької діяльності;
     - Бухгалтерського обліку;
     - Фінансового обліку;
     - Обліку і звітності у бюджетних установах;
     - Бухгалтерського обліку у лісовому господарстві;
     - Інформаційних систем і технологій в обліку;
     - Обліку і аудиту зовнішньоекономічної діяльності;
     - Основ аудиту;- Казначейської справи;
     - Контролю і ревізії;
     - Фінансів;
     - Фінансів підприємств;
     - Податкової системи;
     - Гроші та кредит;
     - Економічного аналізу;
     - Статистики.

     Навчальний процес з даних дисциплін забезпечується матеріальною базою нашого коледжу. Заняття проводяться у відповідно обладнаних кабінетах економіки та  обліку і фінансування.
     Викладачі мають достатньо високий науково-методичний потенціал, який реалізується в розробці нормативної документації, створенні навчально-методичних посібників, науково-методичного забезпечення предметів.
     З метою обміном досвідом викладачами та майстрами циклу регулярно проводяться відкриті заняття, де вони проявляють високий професійний рівень із використанням сучасних методик викладання.
     Серед значної кількості заходів що проводить циклова комісія, які дозволяють студенту на заняттях та в позааудиторний час заглибитись в особливості спеціальності, досить ефективним є проведення тижнів циклової комісії. Вони проходять як яскраве професійне свято для студентів навчального закладу.
     Циклова комісія бухгалтерсько-економічних дисциплін  в поточному навчальному році буде працювати над наступною проблемою:
     «Інноваційні технології навчання при викладанні бухгалтерсько-економічних дисциплін», яка є частиною загальної методичної проблеми коледжу «Інновація як умова ефективної організації навчально-виховного процесу».
     Мета діяльності циклової комісії бухгалтерсько-економічних дисциплін – формування нової генерації високоосвічених фахівців, інтелектуально розвинутих та творчо мислячих професіоналів, здатних приймати компетентні рішення в умовах ринкової економіки, зацікавлених у розв'язанні поставлених завдань.на попередню сторінкуЛічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності