Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

Матеріально-технічна база

      Коледж має належну навчально-матеріальну базу, яка відповідає сучасним вимогам. На балансі навчального закладу знаходяться 3 навчальні корпуси, 2 гуртожитки, студентська їдальня, спортивний зал, тренажерний зал, стадіон, спортивний майданчик, навчально-виробнича майстерня, таксидермічна майстерня, тепличне господарство, дендрологічний парк, музей фауни, котельня. Загальна площа всіх приміщень складає 15453 кв.м., і з них 8622 кв.м. займають навчальні площі.
     У навчальних корпусах функціонують 26 навчальних  аудиторій, у тому числі 8 лабораторій, 16  кабінетів, 2 комп’ютерні класи,  бібліотека, читальний зал, спортивний, тренажерний  і актовий зали.
     Заняття проводяться в одну зміну. Щорічно проводиться ремонт усіх кабінетів і лабораторій, а також, по потребі, реконструкція, переобладнання та естетичне оформлення в межах бюджету.  За спонсорські кошти іде постійне забезпечення матеріальної бази навчальних кабінетів і лабораторій новою літературою, обладнанням та технікою.
     У кожному кабінеті, лабораторії передбачено не менше 30 робочих місць. Усі аудиторії з професійно-орієнтованих і фахових дисциплін оформлені і обладнані наочністю у вигляді стендів, які виконані з врахуванням специфіки кабінету і несуть відповідне змістове навантаження та інформацію. Усі будівлі навчальних корпусів знаходяться у належному санітарно-технічному стані.
     Керівництво коледжу проводить цілеспрямовану роботу для знаходження позабюджетних коштів з метою збереження і утримання навчально-матеріальної бази.
     Площі зазначених приміщень відповідають державним будівельним нормам України ДБНВ 2.2-3.97 «Будинки та споруди навчальних закладів», а комп’ютерні класи - санітарним нормам і правилам Сан. ПЖ 5.5.6-009-98 «Влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки».на попередню сторінкуЛічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності