Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

Музей історії Шацького лісового коледжу

     Серед перлин української землі багатогранними барвами синіх озер, соснових лісів і березових гаїв виграє Шацький край. Саме тут на крайньому північному заході Волині знаходиться Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька, один з восьми вищих навчальних закладів Державного агентства лісових ресурсів України.
     Наприкінці  2005 року в одній із кімнат гуртожитку створено музей історії виникнення та розвитку лісовго технікуму. Експозиція музею відкривається фотографією засновника та першого директора технікуму Сулька Валентина Васильовича та наказом Державного комітету лісового господарства про заснування лісового технікуму в червні 1963 року. Наступні експозиції ілюструють процес становлення і розвитку технікуму до сьгоднішніх днів.
     Експонують карти, альбоми, ксерокопії газетних матеріалів про технікум попередніх років, чорно-білі фотографії і кольорові слайди матеріально-технічної бази технікуму та дежлісгоспу. Добірка матеріалів у фотографіях висвітлює культурну, спортивну та громадсько-корисну роботу студентів з часу його заснування. На фотографіях зафіксовано виступи студентів  на вечорах художньої самодіяльності, найцікавіші моменти спортивних ігор, різноманітні роботи під час проходження навчально-виробничої практики.
     Чільне місце в музеї займають альбоми випускників технікуму, яких вже випущено більше п'яти тисяч.
     Перед відвідувачами – книги випускника технікуму Хомицького Павла Георгійовича, заслуженного працівника культури Російської Федерації:  «Твои лесничие, Россия» і «Неотложный маршрут», а також статті журналу «Вітчизна», які подарував музею викладач технікуму, ветеран праці М.Моісеєнко.
     Серед експонатів, що відображають світ музею  технікуму, заходиться панорама музею «Природа і людина» у чорно-білих фотографіях. Також представлені макети робіт лісівничої тематики, муляжі технічного обладнання для догляду за лісовими культурами.
     Розвиток особистості, високий професіоналізм, порядність, патріотизм – ось ті орієнтири, за якими педагогічний колектив звіряє складний, багатоаспектний процес підготовки майбутніх фахівців лісового господарства.

на попередню сторінку


Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності