Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

24 лютого 2012 року в смт. Шацьк на базі Шацького лісового коледжу ім. В.В. Сулька відбулась нарада з підготовки території та рекреаційних закладів Шацького району до літнього сезону відпочинку, яку провів голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук разом з представниками районної влади, контролюючих обласних організацій та власники баз відпочинку.Як відмітив голова облдержадміністрації Борис Клімчук, Шацький район продовжує активно розвиватися в напрямку рекреації, туризму та санаторно-курортного лікування. Були висвітлені різні аспекти відносно підготовки прибережних територій озер Світязь і Пісочне. Зокрема було відзначено конкретні успіхи в цьому напрямі, а саме - здача в експлуатацію приміщення нової поліклініки і дороги до урочища "Гряда", будівництво дороги до села Пульмо. Позитивним, за словами голови Шацької райдержадміністрації Володимира Найди, є те, що наведено лад з вагончиками, всі іржаві споруди, що псують ландшафт, вивезено, а самовільно споруджені торговельні кіоски та інші "малі архітектурні споруди" - знесено.

Як повідомив начальник головного управління Держкомзему в області Василь Василенко, більшість об’єктів відпочинку знаходяться біля озера Світязь на територіях Шацької селищної та Світязької сільської рад, частина – на оз. Пісочне. Зокрема, на території урочища «Гряда налічується 79 об’єктів рекреаційного призначення. Він також додав, що у 2011 році надходження від плати за землю до бюджету Шацької селищної ради складало 1351,0 тис. грн., а Світязької сільської ради – 373,6 тис. грн.

Багато вдалося зробити з благоустрою, облаштуванню пляжів, впорядкуванню торгівлі на території Світязької сільської ради. Головний державний санітарний лікар області Наталія Янко, доповідаючи голові облдержадміністрації про підготовку оздоровчих закладів району, відзначила, що ряд з них уже суттєво працюють над благоустроєм свої територій та створенням поліпшення якості обслуговування та проживання відпочиваючих. Вона відмітила бази відпочинку ВАТ «Володимир-Волинський цукровий завод», ТзОВ «ЛТД Здоров’я», шахта №9 «Нововолинська», ДВАТ шахта «Відродження». В ур. Гряда збудовано новий ринок ПВКП «Плесо» із облаштуванням критих торгових рядів. Окрім цього, ліквідовано близько 30 будівель різного типу. У Запісочній рекреаційній зоні на базі санаторію «Лісова пісня» проведена реконструкція існуючої каналізаційно-насосної станції. Серед пріоритетних підготовчих робіт до сезону-2012 – завершення каналізування села Світязь, а також проведення там санітарної очистки від відходів об’єктів різного призначення та індивідуального сектору.Рекреаційні заклади району і приватний сектор можуть розмістити майже десять тисяч відпочиваючих. Сьогодення ставить завдання перед владою, надавачами послуг – створити сприятливі умови для відпочинку і не зашкодити Шацьким озерам. «Маємо зробити все від нас залежне, аби Шацька рекреаційна зона мала привабливу територію, хороший сервіс, якісні дороги, чисті узбіччя, словом все необхідне для комфортного відпочинку», - резюмував голова облдержадміністрації Борис Клімчук.

P.S. Висловлюється подяка редактору газети "Шацький край" Грицюку Віктору Петровичу за надані фотоматеріали.


Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності