Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Свято тих, хто працює на благо лісу.
Опубліковано: 2015-09-21

Ліси – окраса та багатство нашого краю, гордість кожного із нас, а особливо людей, що обрали професію лісовода. Щорічно у третю неділю вересня ці люди відзначають своє професійне свято. Їх праця надзвичайно важлива й актуальна у сучасному суспільстві, адже ліс - це душа всієї планети.

18 вересня у стінах коледжу  зібралися колективи трьох найбільших  організацій району: Шацького лісового коледжу ім..В.В.Сулька, державного підприємства «Шацьке УДЛГ» та Шацького національного парку на чолі зі своїми керівниками. Зібралися, щоб привітати усіх зі святом, відмітити найкращих, вшанувати ветеранів.

Висловити слова вдячності за працю працівникам лісового господарства прийшли високоповажні гості: голова Шацької районної ради Віннічук С.М. та перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Сидорук С.Ф.

На свято запросили і людей, які багато років готували висококваліфікованих кадрів для лісового господарства у стінах нашого навчального закладу. Присутніми були Моісеєнко Микола Михайлович, Хотинська Галина Федорівна, Троценко Неля Григорівна, Данилюк Петро Савович, Турич Микола Михайлович. Право покласти квіти до пам'ятної дошки засновнику та першому директору нашошго навчального закладу  - Валентину Васильовичу Сульку було надано студентам Олені Крук та Чепкові Дмитру.

У святковій атмосфері директори підприємств привітали свої колективи зі святом та відзначили грамотами та преміями найкращих працівників.

Святковий настрій своїм наставникам створювали студенти коледжу, які душевно розказували вірші (Ніколаєць Вікторія та Назарій Жмурко), хвилювали піснею (Ганжала Олена, Грицюк Юлія та Колісник Дарина). Вміло та урочисто вели програму ведучі Колісник Дарина та Кадлубовський Олександр.

 

 

Окремі пісенні вітання звучали від дуетів «На хвилях світязя» (Ніна Вирович і Галина Хомяк) та «Калинове гроно»( Анна Вайдюк-Сачок і Марія Тішина).

Сценарій та підготовку заходу здійснювала педагог-організатор Тетяна Василівна Божук, яка ще й у дуеті із Михайлом Пилиповцем виконала чарівний вальс.

Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

Велике спасибі вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності