Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
STIHL представляв свою продукцію у коледжі
Опубліковано: 2015-10-29

22 жовтня до коледжу завітали представники дилерської мережі компанії  STIHL в Україні. Продукція німецької компанії STIHL відома в Україні з початку 90-х років. Першими споживачами продукції були об'єднання лісових господарств, які отримали дозвіл, за валюту отриману в результаті продажу деревини за кордон, закупити нову іноземну техніку для власного використання.

Легендарні бензопили, надійні мотокоси, потужні бензорізи – з кожною моделлю інструменту STIHL мали змогу ознайомитися студенти, майстри виробничого навчання та викладачі коледжу. Представники компанії детально розповіли про можливості своєї продукції, сферу її застосування та основні вимоги до експлуатації. Після теоретичної частини знайомства з інструментами STIHL розпочалась практична презентація продукції. Кожен з присутніх міг власноруч відчути легкість та зручність роботи з інструментами.

Представники компанії – виробника наголосили, що бензопили STIHL розроблено спеціально для професійного використання в лісових господарствах. Максимум потужності, мінімум ваги, із новітніми технологіями та практичним оснащенням. Саме тому вони найкраще підходять для проріджування лісу, заготівлі деревини, звалювання лісу.

Для того, щоб студенти мали змогу більш детально вивчити усі переваги продукції STIHL, використовуючи її при проходженні начальних практик, представники компанії подарували коледжу бензопилу MS 260, потужністю 2,6 кВт, яка є найпопулярнішою серед звалювальників. Крім того, кожен із учасників презентації, отримав каталог із детальним описом кожної моделі продукції, фірмовий олівець, кепку та блокнот.

Керівництво коледжу висловлює подяку представникам компанії STIHL за знайомство з продукцією та наданий інструмент, який дасть можливість підвищити професійну майстерність наших студентів, майбутніх  спеціалістів лісового господарства. Маємо надію на подальшу співпрацю.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності