Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ПРИЙДИ ДО СЕРЦЯ, УКРАЇНО, БЛАГОСЛОВИ ДОБРОМ МЕНЕ!
Опубліковано: 2015-10-29

Україна…в одному вже тільки цьому слові і для нас, і для чужинців бринить музика смутку і жалю…Україна – країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за свободу, в результаті якої – велетенське кладовище: високі в степу могили, прекрасна на весь світ, безіменна, невідомо коли і ким складена пісня…

Саме такими словами розпочинався відкритий виховний захід з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. Це свято відзначається щороку 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України. Водночас, в цей день наш коледж приймав засідання обласного методичного об’єднання заступників з гуманітарної освіти та  виховання ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації Волинської області.

На сцені проводилися паралелі між подіями різних етапів боротьби українців за свободу та незалежність: від княжої доби до сучасних подій на сході України, адже сучасні захисники України є гідними слави своїх дідів та прадідів.

Кожен етап був представлений чудовим поєднанням поезії, пісні та сценічними образами, які інколи пробирали до сліз та спонукали до глибоких роздумів.

Дуже відповідально до своїх ролей у проведенні заходу поставились студенти з різних груп. Провідниками у часі були ведучі: Крук Олена, Ковчегін Артем, Колісник Дарина, Оставненко Вадим, Лавринович Наталія та Губарик Вадим. Пісні та поезія лунали у виконанні Гриневича Богдана, Рудчика Михайла, Літвін Юлії, Ганжали Олени, Перванчука Івана та Войтюка Назара, Бляшука Дмитра, Мирончука Андрія та Стельмашук Ірини.

Хвацько писали лист нащадкам справжні козаки: Бобела Олександр, Панасюк Вадим, Костючик Володимир, Петрук Володимир, Токарський Іван, Олексюк Володимир, Хоцевич Олександр та Шворак Андрій.

Надзвичайно хвилюючий вірш про загиблого солдата та всеперемагаючу силу кохання інсценізували Лавринович Наталія, Ковчегін Артем та першокласник Іванко Корнелюк.

…Народжуються діти, в воєнний час страшний,

І щоб їх захистити хтось винен йти у бій.

Але допоки в серці в жіночому любов,

Життя не перерветься, відроджуючись знов!

Технічну підтримку заходу забезпечили Мацюк Андрій та Каширець Валентин. Режисером цього надзвичайного дійства виступила викладач Омелянюк Зоя Володимирівна за підтримки педагога – організатора Божук Тетяни Василівни.

Вдало підібрані слова, вірші, пісні , фото та відеоматеріали, талановите виконання нашими студентами їхніх ролей  - все це створило надзвичайно потужний виховний захід, що не залишив нікого байдужим. Ми ще раз довели, що знаємо, пам’ятаємо та примножимо славу захисників України!


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності