Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
УВАГА! Електронні петиції до президента!
Опубліковано: 2015-12-18

Шановні колеги, студенти,

випускники коледжу та їх родини!

 

У зв’язку із реформуванням освіти в Україні  виникає багато дискусійних питань, утому числі питання щодо місця технікумів та коледжів в системі освіти України.

Долучення технікумів та коледжів до системи професійно-технічної освіти, яке планується в проектах Законів України «Про освіту», «Про професійну (професійно-технічну) освіту», тягне  за собою багато загроз, у тому числі об’єднання коледжів і технікумівіз професійно-технічними училищами в одну ланку, що призведе до пониження їх статусуі, можливо, поглинання.

З метою акцентувати увагу громадськості та Президента України як ГАРАНТА прав і свобод громадян щодо даної проблеми, на Офіційномуінтернет-представництві Президента України «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ» були зареєстровані петиції:

1. Електронна петиція «Місце технікумів та коледжів в системі освіти України»№22/018160-епоприлюднена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.Розпочався збір підписів на її підтримку. Петиція доступна за посиланням:

         https://petition.president.gov.ua/petition/18160

 

Якщо Вам небайдужа доля навчальних закладів, які готують практико-орієнтованих фахівців, підтримайте обидві петиції на сайті.

 

Для цього необхідно здійснити такі кроки:

1. Пройти процедуру реєстрації на Офіційному інтернет-представництві Президента України «Електронні петиції» за адресоюhttps://petition.president.gov.ua (вікно реєстрація).

2. Підтвердити реєстрацію за допомогою ідентифікаційного коду або інтернет-банкінгу (якщо таким користуєтесь).

3. Увійти на Офіційне інтернет-представництво Президента України «Електронні петиції» за адресою

https://petition.president.gov.ua (вікно вхід).

4. Проголосувати за ПЕТИЦІЇ"Місце технікумів та коледжів в системі освіти України" та "Щодо статусу технікумів та коледжів".

ВАЖЛИВО!

При реєстрації не використовуйте mail.ru (всі ru)

Петиції на сайті можна знайти:

1. За назвою

2. За номером

3. За посиланням


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності