Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Вітання з 8 Березня
Опубліковано: 2016-03-05

Шановні викладачі студенти  

 

3 березня 2016 року в актовому залі коледжу відбулася урочистоста з нагоди жіночого Дня – 8 березня. Представниць прекрасної статі вітали заступник директора з навчальної роботи Маротчак В.М. , заступник з виховної роботи Панасюк А.І. та представник від студентів Губарик В.А. Керівники побажали найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, успіхів у навчанні, величезного жіночого щастя, любові та добра! Щоб поруч завжди були лише гідні люди, а кожен день дарував сонячне тепло і радість!

   
     Під час урочистого заходу відбулася церемонія нагородження кращих студенток року. За проявлену ініціативність, активну участь у житті коледжу та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, грамотою було нагороджено студенток груп: 
  БО-11- Лавренович Наталію , 
  ЛГ-14- Клейзун Оксану,
  ЛГ-15- Денисовець Марію
  БО-21-Стельмашук Ірину,
  ЛГ-23- Кузьмук Катерину,
  ЛГ-24- Крук Олену,
  ЛГ-25- Затовканюк Катерину,
  БО-31- Голядинець Іванну,
  ЛГ-33- Колісник Дарину,
  ЛГ-34- Панасюк Олесю,
  ЛГ-35- Клейзун Яну,
  ЛГ-43- Запорожець Вікторію,
  ЛГ-44- Сіжук Марію,
  ЛГ-45- Купрач Аліну,
  ЛГ-46- Цуркан Наталію

   

   Упродовж всієї концертної програми лунали вітання від викладачів та студентів, які зичили нев’янучої молодості й багато весен, кохання і гармонії, висловлювали слова вдячності і поваги.

   

Створивши неповторну атмосферу свята жінок, весни та краси, вони в черговий раз здивували жіночу половину коледжу своїми вітаннями!

 

      


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності