Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
МІС КОЛЕДЖУ 2016
Опубліковано: 2016-03-14

     10 березня у коледжі відбувся конкурс краси та боротьба за титул " Міс коледжу 2016". З 5 учасниць обрали найчарівнішу, найталановитішу, найкмітливішу студентку. У всіх них була можливість проявити себе у різних конкурсах. Змагання розпочалось з конкурсу " Яка я ", під час якого наші учасниці мали нагоду розповісти про себе, та ознайомити наших глядачів з життям конкурсанток. 


    У другому конкурсі дівчата демонстрували свої акторські здібності. Кожній з них було надано ситуацію " Відмова хлопцеві у побачені ", і роздані ролі: кокетка, сором'язлива, ділова жінка, яка роль випала, ту роль і демонстрували.

   
Згодом вони показували свої вміння творити красиві зачіски, та показати своє життя з групою. 


    П'ятий конкурс розпочався з " Дефіле ", під час якого конкурсантки вражали присутніх не лише природною красою, але й красивими вечірніми вбраннями. 
І на завершення конкурс " Таланти ".

 

Кожна з конкурсанток показувала те, що у її виходить найбільше. У когось вірші розказувати, у когось бути актором, а хтось і малює красиво. Усі учасниці різні, але при цьому дуже талановиті. 

   


    За рішенням журі, у складі яких перебували: Панасюк Андрій Іванович, Маротчак Василь Михайлович і представник від студентів Губарик Вадим, перемогу отримала - Самойліч Ірина, "

Віце Міс стала - Короць Наталія. Титул " Міс Ніжність " - Холодова Лариса, " Міс Елегантність " - Клейзун Оксана, " Міс Чарівність " - Бобко Ульяна.
   Редколегія та студентський парламент вітає наших учасниць у здобутих ними номінацій, та дякує за чудово проведений час.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності