Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Лісова альма-матер Бойовий прапор у дарунок коледжу (ЗУСТРІЧ 2016)
Опубліковано: 2016-03-24

Вже традиційно у третю суботу березня у Шацькому лісовому коледжі ім. Валентина Сулька відбувається зустріч колишніх студентів. Цього разу до альма-матер злетілись випускники 1976, 1986, 1996 та 2006 років.

 

Помітив серед них чимало знайомих обличь, зустрічаю їх у наших лісогосподарствах, де вони працюють майстрами лісу, помічниками лісничих, лісничими, інженерами лісового господарства, бухгалтерами, головними лісничими та директорами лісгоспів.

 

Серед гостей, що жваво обговорювали стіннівки і згадували власні студентські роки, були начальник сектору охорони і захисту лісу ВОУЛМГ Руслан Войцеховський та заступник начальника відділу лісового господарства Державного агентства лісових ресурсів Василь Матейчик, провідав рідний коледж і начальник відділу лісового господарства ВОУЛМГ Борис Бабеляс. Вже у залі впізнав екс-голову Державного лісоагентсва Валерія Чернякова та екс-начальника Волинського лісоуправління Василя Мазурика.

 

Перший зараз на Сході захищає цілісність України, другий розбудовує музей УПА у Вовчаку, разом з іншими свободівцями бере участь у блокуванні проїзду російських фур територією Волині. Колишні студенти Григорій Ющук, Петро Ткачук та Василь Цимбалюк зараз очолюють відповідно ДП «Прибузьке ЛГ», ДП «Шацьке УДЛГ» та ДП «Крижопільське ЛГ» (Вінничина).

  

Словом, було багато знаних лісівників та авторитетних фахівців інших сфер народного господарства. Більшість із них після закінчення технікуму-коледжу здобули ще й вищу профільну освіту або й дві. Сьогодні вони авторитетні державні мужі, менеджери виробництва, творці новітньої української історії.

  

Ведучі Вікторія Запорожець та Юрій Кушнір згадають про студентів рідної альма-матер, які воюють, воювали і полягли на сході України, захищаючи рідну землю, просять вшанувати пам’ять загиблих патріотів хвилиною мовчання. Відтак запрошують до слова директора Шацького лісового коледжу ім. Валентина Сулька Ігоря Жмурка.

Вітаючи присутніх з поверненням до альма-матер, він нагадує про славну історію навчального закладу, його випускників та викладачів, розповідає про сьогодення та перспективи коледжу, який вже зорієнтований на інститут лісівництва. Добра і миру побажав своїм вихованцям і колишній директор лісного технікуму Микола Мойсеєнко.

Відтак викладач спеціальних дисциплін лісівничого профілю Ліля Вирович почергово зробила перекличку усіх ювілейних випусків, надала слово їх представникам. Про кожного-кожного студента у неї знайшлася цікава історія. Ще б пак, більше 5 тисяч дзвінків і понад 750 днів студентства забути неможливо.

 

А як же складалося життя після закінчення лісової альма-матер. Про це, а ще про долю України, лісової галузі, своїх однокурсників говорили Михайло Генсюр, Василь Матейчик, Василь Цимбалюк, Василь Мазурик, Григорій Ющук, інші випускники. А ось випускник 1976-го Валерій Черняков подарував рідному коледжу бойовий прапор добровольчого батальйону, у складі якого зараз воює на Сході України, з підписами його бійців.

 

Цікавою була і музична програма, яку підготували співаки-студенти Дмитро Степанюк, Дарина Колісник, Ірина Стельмащук, Тетяна Божук. У їх виконанні прозвучали пісні «Не забудь», «Волинь», «Не спи, моя рідна земля», «Я ж у тебе одна», «Така любов». Остання на слова Михайла Генсюра,

 котрий привіз у подарунок коледжу і власну поетичну збірку. До організації цієї зустрічі активно долучилися також студенти Ірина Власюк, Артемій Савош та Андрій Мацюк. А ось над сценарієм працювала педагог-організатор Тетяна Божук і він вийшов цікавим і змістовним. Повен зал випускників різних років навчання з цікавістю слухав і пісні, і відеопослання своїх друзів, що не змогли особисто приїхати на зустріч, із задоволенням передивилися відеофільми про сучасне життя коледжу.

Сергій Цюриць.

На фото автора: зустріч у коледжі.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності