Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ
Опубліковано: 2016-05-12

З 4 до 24 квітня в нашому Шацькому лісовому коледжі імені В.В.Сулька проводилася XI акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Координатором акції була голова студентського самоврядування коледжу - Запорожець Вікторія Олександрівна. В коледжі діяло 11 студентів-волонтерів: Склянчук Марія Павлівна(ЛГ-43), Мельничук Ігор Юрійович(ЛГ-44), Дмитрук Дмитро Анатолійович(ЛГ-35), Колісник Дарина Олегівна (ЛГ-33), Гапонюк Ярослав Ігорович (БО-31), Богайчук Олександра Юріївна (БО-31), Жмурко Назарій Ігорович (БО-11), Лавринович Наталія Ігорівна (БО-11), Власюк Ірина Сергіївна (БО-11), Савчук Ярослава Юріївна (БО-11). Вони проводили різні заходи, та збирали кошти для закупівлі обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень.

В коледжі благодійна акція розпочалася з ранкової зарядки «Я - за здоровий спосіб життя!», яку провели 12 квітня о 07:50 ранку. В цьому заході прийняли участь студенти усіх груп, і навіть чимало викладачів. Зарядку проводила викладач фізичної культури - Корнелюк Юлія Анатоліївна. Вона продемонструвала вправи, які допоможуть залишатися в тонусі цілий день!

Наступним заходом була благодійна фотосесія , яка проходила 13 квітня з 15:00 по 18:00 годину. В ній взяло участь чимало активних студентів, усі мали змогу не лише робити фото, а й весело провести час.

14 квітня в актовому залі проходив перегляд фільму «Виноваты звёзды», після якого відбулася дискотека, де студенти змогли повеселитися та потанцювати, головною «родзинкою» дискотеки був дрес-код – червоний колір.

Також одним з заходів, проведеним в рамках акції «Серце до серця» був буккросінг – обмін книжками, цього року він був проведений в коледжі вперше, тому був не досить досконалим.

19 квітня волонтери організували квест - аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Після завершення чергового завдання команди переходять до виконання наступного. Перемагає команда, що виконала всі завдання швидше за інших. В квесті взяло участь 11 команд, в складі яких було по 5 осіб. І всі учасники зробили благодійний внесок. Перше місце виборола команда 43 групи, і отримала приз у вигляді одного дня звільнення із занять для команди.  Друге місце-34 група, третє місце -15 група.

Заключним заходом став перегляд фільму «Хорошие дети не плачут». Студенти з радістю прийшли на перегляд фільму, щоб долучитися до акції.

За час проведення благодійної акції фонду «Серце до серця» за підтримки студентів та викладачів коледжу, і усіх небайдужих людей , було зібрано 1100 гривень. Велика подяка кожному, хто взяв участь в акції! Маємо надію, що з часом все більше людей будуть долучатися до благодійності!

Студентська рада коледжу.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності