Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Тиждень циклової комісії спеціальних дисциплін технічного профілю.
Опубліковано: 2016-05-13

Тиждень циклової комісії  – це творча співпраця студентів та викладачів. Основним завданням тижня спеціальних дисциплін технічного профілю являється забезпечення належних умов для виявлення та розвитку творчої активності і зацікавленості студентів, сприяння формуванню їх наукового світогляду та, звичайно, вдосконалення науково-методичного рівня педагогічної майстерності саме викладачів.

Як правило, до проведення тижня викладачі готуються дуже ретельно, вони постійно ведуть пошук нетрадиційних форм та методів організації аудиторної та позааудиторної роботи. Через це тиждень проходить дуже різноманітно та цікаво. Наприклад, у рамках тижня були проведені олімпіади з основ креслення, основ будівельної справи та експлуатації доріг, геодезії, технології лісозаготівель, лісокористування. Викладачі мали змогу побувати на відкритому занятті з практики: «Використання комп’ютерних програм для будівництва планів», студенти під керівництвом наставників-викладачів підготували цікаву конференцію на тему: «Основи дисциплін технічного профілю». А також студенти мали змогу показати свої практичні навики у змаганні майбутніх лісорубів.

У заміні ланцюга до бензопили найбільше балів набрав студент 33групи Митчик Вадим, у розпилюванні колоди найкращим був студент 35 групи Романюк Юрій, у точності розпилювання найкращі результати показав Мельник Валентин 33група і точне рубання – переможець Михайлов Дмитро 34 група. У загальнокомандному заліку перше місце здобула команда 33 групи, 2 місце команда 34 групи і 3 місце 35 група. Переможці були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Кожен викладач комісії представив свої напрацювання за рік: комплекси методичного забезпечення занять, складені за новітніми вимогами; творчі роботи, доповіді, реферати, рецензії, рекомендації студентам, викладачам тощо.

Таким чином, можна сказати, що творчий пошук викладачів, які закохані у свою професію, але таких різних за підходами до навчально-виховної діяльності стає запорукою їхнього  професійного зростання на освітянській ниві. А коли робота декади циклової комісії організована у формі емоційної, інтелектуальної, комунікативної, пошукової та творчої взаємодії студентів і досвідчених викладачів, підвищується рівень знань, інтерес до предметів студентів і, звичайно, зростає професійна майстерність викладачів.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності