Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Звичаї і традиції найдорожчого серцю краю
Опубліковано: 2016-05-19

Людське життя…Все  в ньому змінюється настільки швидко, що неможливо передбачити, що ж несе нам століття прийдешнє, які ще випробування, і проблеми чекають нас попереду, що людство втілить у реальність, а що залишить в історії. І все таки є ще у світі речі до яких не доторкнулася рука прогресу - це саме те  прекрасне, що створювалося століттями, те, що свято зберігалося нашими предками, для того, щоб майбутні покоління могли оцінити, віддати належне і примножити, додавши щось нове – це наші звичаї, традиції. Звичаї і традиції  найдорожчого серцю краю, найріднішої нашої землі, найпрекраснішої України.

З метою поринути у світ чарівного та  поглибити свої знання 16 травня 2016р, студенти групи ЛГ - 25, Шацького лісового коледжу ім.В.В. Сулька, на чолі з куратором Котович Тамарою Василівною, організували для студентів виховний захід на тему  «Звичаї та традиції України».

 Тематично оформлена сцена, гарно підібраний сценарій  створювали хороший патріотичний настрій. Як годиться,  по–українськи, гостей, а саме викладачів і студентів коледжу, зустрічали  і частували короваєм.

 Підготували студенти  безліч цікавої інформації про звичаї і традиції нашого народу. Були прочитані вірші, розказані легенди про вишиванку та дівочу косу, лунали чудові пісні про рідну матір, про Україну, про її обереги, тобто про все найпрекрасніше, що здатне чарувати, захоплювати дух.

Окремо хочеться висловити подяку педагогу – організатору Тетяні Василівні, за прекрасне виконання пісні - «Слава Україні», а також Мацюку Андрію за хороше технічне оформлення.

До нових зустрічей!!!

Студентка групи ЛГ 25 Катерина Затовканюк

 


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності