Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
СВЯТО І ВЕРЕСНЯ 2016
Опубліковано: 2016-08-28

 1 вересня – це початок осяйного й нелегкого шляху до знань.

Традиційно в цей день у  Шацькому лісовому коледжі ім..В.В.Сулька подвір’я заповнюється студентами, що відпочили на канікулах та стали на один курс старшими, полохливими першокурсниками, батьками, викладачами та поважними гостями.

 

Цьогоріч привітати наших студентів зі святом завітали багато гостей:  начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Кватирко Олександр Михайлович, начальник відділу кадрів Державного агентства лісових ресурсів Гарват Галина Олександрівна, завідувач сектором управління персоналом Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Поперецька Неля Олександрівна, куратор Шацького району в обласній державній адміністрації Дробишинець Лілія Константинівна, начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Кухарик Валентин Іванович, голова Шацької районної ради Карпук Сергій Вікторович, перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Сидорук Сергій Федорович, директор ДП «Любомльське лісове господарство» Боярчук Сергій Сергійович, директор ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» Войтюк Дмитро Вікторович, директор ДП «Прибузьке лісове господарство»  Ющук Григорій Олександрович, в.о. директора ДП «Шацьке учбово-досвідне лісове господарство» Самолюк Андрій Олексійович.

У вітальній промові начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Кватирко Олександр Михайлович наголосив на важливості обраної професії лісівника, побажав студентам  натхнення та цілеспрямованості у досягненні професійної майстерності та від обласного управління лісового та мисливського господарства подарував коледжу мультимедійний проектор. Усі гості у своїх виступах наголошували на цінності знань для підняття авторитету і лісової галузі зокрема і держави вцілому.

На закінчення урочистої лінійки ієрей Свято-Михайлівської української церкви Київського патріархату Роман Скіряк прочитав молитву на початок навчання та окропив присутніх освяченою водою.

Новий навчальний рік у коледжі розпочався заняттям на тему «Щоб у серці  жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України».


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності