Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
СВЯТКОВИЙ ВЕЧІР ДО ДНЯ СТУДЕНТА
Опубліковано: 2016-11-22

Традиційно до Дня студента 17 листопада в нашому коледжі відбувся урочистий вечір відпочинку та святкова дискотека. Вітальну програму для своїх студентів підготували викладачі коледжу спільними зусиллями із студентською радою. Фінансову підтримку свята забезпечила студентська профспілка.

Вітальні слова для студентства лунали від керівників району, селища, від адміністрації коледжу та викладачів.

Грамоту від  Шацької районної ради її голова Сергій Карпук вручив студенту групи ЛГ 34 Біруку Сергію. Студент групи ЛГ 24 Денисюк Богдан отримав грамоту від Шацької районної державної адміністрації та найкращі побажання від Сергія Кужеля, заступника голови адміністрації. Начальник районного відділу освіти Анатолій Пех за успіхи у навчанн відзначив  грамотою студента групи ЛГ 43 Міліщука Андрія. Грамоту від Шацької селищної ради отримав Андрій Мацюк, студент групи ЛГ 44.

 

За досягнення у різних сферах студентського життя відзначили кращих студентів грамотами та цінними подарунками від студентського профкому. Нагороджував кращих з кращих директор коледжу Ігор Васильович Жмурко. Зокрема за зайняте III місце в обласній спартакіаді з волейболу відзначили наших волейболістів: Даниліка Романа, Жура Олександра, Дмитрука Дмитра, Сельвосюка Олега, Мацерука Ярослава, Глущука Олександра, Краснодемського Валерія, Кобця Олександра, Чмуха Івана.

Своїх підопічних особисто привітав їх тренер Голубєв Віктор Васильович, який вручив команді грошову премію із особистого «пенсійного фонду». Віктор Васильович також висловив подяку від всього коледжу місцевому підприємцю Георгію Курагеу за комплект спортивної форми для команди.

За результатами навчання були визначені кращі студенти за професією: лісо господар – Бірук Сергій( ЛГ 34), лісозаготівельник – Самолюк Андрій (ЛЗ 42), бухгалтер – Савчук Ярослава (БО 31). Найкращими спортсменами визнано Жура Олександра (ЛГ 45) та Маригоду Софію (БО 11). Відзнаку як талант коледжу отримали студент 34 групи Степанюк Дмитро та студент 11 групи Мирончук Богдан. Кращим старостою стала Кузьмук Катерина староста групи ЛГ 33.

За кращі кімнати грамоти та подарунки отримали Митчик Вадим та Сніжко Владислав ( кімната 203 гуртожиток №1) і Стельмашук Ірина (кімната 10 гуртожитку№2).

За успіхи у навчанні, активну участь у житті коледжу перемогу у номінації «Студент року» здобув Кадлубовський Олександр.

За чудові художні номери, дотепні сценки, які стали гарним вітанням для студентів подяку викладачам висловила голова студентської ради Крук Олена. Студентам вона побажала гарних оцінок у залікових та веселого настрою у свято, адже далі всіх чекала ДИСКОТЕКА!


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності