Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО
Опубліковано: 2016-12-01

           Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому уроки-екскурсії, під час яких майбутні лісівники можуть особисто переконатися, над чим і як працюватимуть після завершення навчання, у Шацькому лісовому коледжі імені Валентина Сулька вже давно стали традиційними.

Підготовка кадрів та виховання нової зміни лісівників завжди було одним із пріоритетних завдань. Саме людина є найбільшою цінністю. Як би далеко не пішов технічний розвиток, без людської праці якісне лісогосподарювання неможливе. Тому таку співпрацю з єдиним на Волині навчальним закладом, який готує майбутніх лісівників, усіляко підтримує начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.

Цього разу студенти ЛГ-26 (спеціальність «Лісове господарство») і БО-21 (спеціальність «Бухгалтерський облік») відвідали державне підприємство «Ківерцівське лісове господарство».

Урок-екскурсія відбувся за сприяння та підтримки директора ДП «Ківерцівське ЛГ» Анатолія Іщика та директора Шацького лісового коледжу ім. В.В Сулька Ігоря Жмурка.

Зустрічали гостей керівник підприємства Анатолій Іщик та головний лісничий Марія Христецька.

Екскурсія була насиченою: студенти відвідали лісокомплекс, побачили, як деревина стає дошками, європіддонами та технологічною тріскою. Відвідали і нижній склад, де дізналися про сортименти та об’єми заготівлі лісу.

 

Рекреаційний пункт «Пролісок» уже давно став візитівкою всієї області. Кожен, хто прямує трасою з Луцька у напрямку Маневичів, не може оминути увагою гарну зону відпочинку та придорожній магазин «Лісовичок», де можна придбати екологічно чисту продукцію, виготовлену з дарів волинського лісу. Побували тут і студенти коледжу. Крім усього іншого, дізналися, що рекреаційні пункти – не просто зона для комфортного проведення часу на природі, а й протипожежні засоби, які власними силами та коштом створюють лісівники.

 

Тоді екскурсія продовжилася безпосередньо у лісі. Лісничий Сокиричівського лісництва Леонід Чубай на прикладі рубки головного користування у 95 кв. лісництва розповів про те, як відбувається підготовка ґрунту до висадки культур навесні. А також показав десятирічні насадження дуба.

 

На завершення візиту студенти побували на території ДП «МГ Звірівське». Там відвідали пасіку та пройшлися екологічної стежкою. З розповідей лісничого Звірівського лісництва Олександра Долі ( випускник нашого коледжу ) дізналися про особливості та цілющі властивості лісового меду і користь апітерапії.

– Після таких поїздок діти краще розуміють викладача на уроках. Ми постійно під час теоретичних навчань згадуємо, що вже бачили таке під час візиту на підприємство, – зазначила голова циклової комісії бухгалтерсько-економічних дисциплін, куратор ЛГ-26 Наталія Панасюк, яка очолила екскурсійну групу студентів. – А сьогоднішня екскурсія була надзвичайно насиченою. Ми побачили не лише приклад успішного лісогосподарювання, а й те, на що здатна людська працелюбність та самовідданість роботі. Безперечно, тут працюють талановиті люди, які щиро люблять і добре знають свою справу. На їхньому прикладі дійсно можна виховати гарних лісівників.

Більш детальну інформацію про поїздку можна переглянути на сайті  обласного управління лісового господарства.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності