Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку
Опубліковано: 2017-03-29

23 березня 2017 року в Малинському лісотехнічному коледжі відбулася науково – практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку».

У роботі конференції взяли участь викладачі Л.С. Арват, Н.М. Саковець, Т.В. Котович та студент 35 групи Олександр Глущук, які виступили із доповідями.

В програмі конференції були не тільки наукові доповіді, обговорення проблем лісівничої освіти та науки, але і спілкування учасників із досвідченими науковцями та практиками, які були гостями цього коледжу.

Дуже насиченою була і  культурна програма: музей-садиба М. Міклухо-Маклая, Шевченківська світлиця, історико-краєзнавчий музей та музей коледжу. Ознайомлення із експонатами та експозиціями музеїв супроводжувалось захопливою розповіддю про історію краю, події давнини та людей, які вкладають душу та сили, щоб зберегти та примножити багатства своєї землі.

Повертаючись додому, ми скористались нагодою і, хоч часу було зовсім обмаль, побували на Майдані Незалежності у м. Києві.

Поїздка, хоч і коротка, але насичена подіями, залишила незабутні враження!

Л.С. Арват


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності