Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Творчий доробок викладачів коледжу
Опубліковано: 2017-04-07

З метою розкриття творчих можливостей науково-педагогічних  працівників Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька 7 квітня 2017 р. проведено I етап ХХII обласної виставку дидактичних і методичних матеріалів "Творчі сходинки педагогів Волині".

В рамках виставки презентовано 87 робіт методичних розробок викладачів загальноосвітніх та суспільно-гуманітарних дисциплін, спецдисциплін лісівничого та технічного  профілю, бухгалтерсько-економічних дисциплін.

Педагоги  подали на виставку свої кращі напрацювання, які є результатом їх плідної праці протягом року.

Традиційно на виставці представлені методичні посібники, конспекти лекцій, сценарії виховних заходів, збірки інструкційних матеріалів до лабораторних та практичних робіт, тестові завдання для контролю знань та вмінь студентів, електронні  презентації, збірки та різний роздатковий матеріал.

Виставка засвідчила, що колектив працює над саморозвитком, впровадженням інноваційних технологій навчання  у навчально-виховний процес, над розробкою навчальних посібників, електронних презентацій, розвитком творчості. Журі виставки вивчили представлені матеріали на відповідність нормативним документам, їх актуальність, доцільність та визначили кращі роботи для участі у II етапі ХХII обласної виставку дидактичних і методичних матеріалів "Творчі сходинки педагогів Волині".

Наснаги в роботі, успіхів і творчих здобутків!


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності