Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Супер кубок Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька з волейболу
Опубліковано: 2017-04-11

Сьогодні, 11 квітня, у спортивному залі «НВК школи-гімназії» смт Шацьк відбулися змагання з волейболу, які організував Шацький лісовий коледж ім. В.Сулька. Ініціатором, ідейним натхненником та основним організатором цих волейбольних баталій став викладач фізичної культури коледжу Віктор Голубєв.

Усього у змаганнях взяли участь чотири команди: дві команди студентів, одна з яких складалася зі спудеїв молодших курсів, друга – старшокурсників, команда викладачів коледжу та четверта – команда випускників колишніх років.

Боротьба за суперкубок коледжу між чотирма командами була тривалою та напруженою: десь перемогу виборював досвід, а десь – і молодість. 

Зрештою, після волейбольних баталій у фіналі зійшлися дві команди: старшокурсники та випускники минулих років. Саме між ними й розгорнулася боротьба не на життя, а на перемогу. До останнього м’яча тривала волейбольна дуель між цими командами, бо перемога у перших двох партіях діставалася то одним, то другим. Вирішальною була третя, у якиій, зрештою, з мінімальним відривом очок 15:13 перемогла команда студентів-старшокурсників. Відповідно друге місце у турнірі дісталося випускникам минулих років.

Третє місце вибороли студенти молодших курсів, а четверте дісталося викладачам коледжу.

Але випускники минулих років не засмучуються, бо вірять, що у них ще буде нагода вирвати перемогу у своїх суперників. Адже такі волейбольні зманаггя в коледжі хочуть зробити традиційними та розширити географію команд, запросивши взяти участь й команди з сусідніх районів.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності