Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Списки зарахованих студентів
Опубліковано: 2017-07-31
Форма навчання Державна         Лісове господарство  
прізвище ім'я по батькові конкурсний бал
Баглик Роман Миколайович 21,4
Борисюк Дмитро Олександрович 19
Валігура Дарина Ярославівна 16,3
Вільнер Богдан Ігорович 22,6
Віндюк Леся Олександрівна 18,3
Власюк Костянтин Миколайович 19,3
Володькін Андрій Юрійович 23
Гаврось Марія Вікторівна 24,91
Гінайло Олександр Віталійович 19,6
Гірич Андрій Романович 21,25
Горайчук Іван Олександрович 21,5
Горніч Ярослав Володимирович 13,4
Гуга Вадим Іванович 15,6
Данилюк Роман Сергійович 18,95
Демчук Тарас Миколайович 16,4
Дорош Іван Миколайович 21,6
Загура Віта Сергіївна 17,3
Зінчук Дмитро Валерійович 18,4
Іщук Максим Сергійович 20,28
Калінчик Іван Олександрович 15,2
Калюх Олександр Ігорович 13,7
Кичій Валентин Юрійович 19
Козачук Юлія Олександрівна 17,8
Козій Володимир Іларіонович 16,8
Конопелько Назар Олександрович 17,2
Кузьмич Іван Віталійович 21,28
Куприянчик Владислав Сергійович 14,2
Левчик Станіслав Романович 19,6
Літвінчук Мирослав Анатолійович 14,5
Лукашук Ілля Сергійович 16,1
Маїло Олександр Іванович 14,8
Макарчук Антон Юрійович 23,7
Мельник Богдан Миколайович 22,3
Микитюк Віталій Володимирович 14,2
Мирончук Максим Анатолійович 15,66
Мікульський Юрій Олександрович 16,9
Нагорчук Аліна Володимирівна 21
Назаревич Іван Сергійович 14
Новіков Станіслав Володимирович 16
Оксентюк Владислав Олександрович 19,8
Омельчук Іван Олександрович 16,2
Орищук Володимир Васильович 17,85
Остапук Микола Анатолійович 14,45
Павловій Микола Андрійович 13,9
Пальонка Ірина Павлівна 17,1
Пекур Богдан Іванович 16,3
Пилипчук Максим Володимирович 16,8
Ревуцький Роман Петрович 19,5
Саковець Богдан Вікторович 21,8
Семерей Валентин Олександрович 20,5
Скрипіцький Богдан Анатолійович 14,8
Скулінець Василь Андрійович 25,2
Сліпчук Михайло Ігорович 15,6
Смоляр Роман Степанович 16
Стаднік Владислав Олександрович 20,6
Сукач Вадим Сергійович 19,8
Терешкович Андрій Андрійович 14,15
Ткач Артем Олександрович 15,4
Ткаченко Віталій Володимирович 13,5
Хаймик Владислав Анатолійович 15,4
Хомич Юрій Вячеславович 15
Шворак Андрій Михайлович 14,74
Юсенко Анастасія Григорівна 16,8
Ятчук Назарій Юрійович 13,7

 

071 Облік і оподаткування  
  Державна   
прізвище ім'я по батькові конкурсний бал
Богдан Софія Валентинівна 17,6
Божук Надія Андріївна 16,6
Бойчун Андрій Юрійович 20,8
Гапонюк Ірина Ігорівна 22,75
Кондаревич Ірина Борисівна 25,7
Копервас Оксана Михайлівна 24,6
Лис Світлана Петрівна 19,9
Лютяниця Діана Вікторівна 19,3
Озімок Владислав Олександрович 19,2
Пастощук Олег Ростиславович 20,6
Савчук Яна Василівна 22,3
Хомич Анастасія Миколаївна 18,4
Шляхова Дарина Вікторівна 17

 

205 Лісове господарство                                                           Спеціалізація Лісозаготівля та первинна обробка деревини  
Форма навчання Державна   
прізвище ім'я по батькові конкурсний бал
Богдан Сергій Андрійович 19,6
Верещук Петро Валерійович 13,87
Гомон Орест Леонідович 21,2
Давидюк Роман Віталійович 13
Євтушик Максим Юрійович 18,21
Какалюк Андрій Вікторович 19,3
Карпук Андрій Юрійович 19,44
Кушнір Микола Ігорович 17,4
Мишак Вадим Павлович 16,1
Обушко Володимир Миколайович 20,3
Романюк Валентин Миколайович 17,6
Савицький Іван Олексійович 15,9
Сиротюк Богдан Ігорович 20,4
Царик Яків Ігорович 15,88

 


Розкажіть про нас своїм друзям:





Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності