Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Я - студент
Опубліковано: 2017-10-11

6 жовтня у актовій залі коледжу відбувся вечір “Я - студент”, присвячений усім новоприйнятим студентам.

Студентську родину поповнило 93 першокурсники, які присягли на вірність у навчанні своїй альма-матер, рідній Волині та українському народу. З цієї дати для кожного з них починається відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим працівником лісового господарства, досягти успіху на професійній ниві і, звичайно, стати людиною з великої літери. Адже сучасний студент - той, хто масштабно та перспективно мислить, завжди є креативним, самостійно ухвалює рішення та відповідає за них.

 Урочистості розпочалися із віршованих рядків ведучих – Бірука Сергія та Савчук Ярослави, які вже цьогоріч покинуть стіни рідного коледжу. Були представлені новоприйняті групи на чолі із своїми кураторами.

Лютяниця Діана (11 група) та Демчук Тарас (13 група) промовили урочисту присягу студентів.

Слова привітяння для студентів лунали від заступника директора з гуманітарної освіти та виховання Панасюка Андрія Івановича та голови студентської ради – Крук Олени.

Художні номери підготували: Степанюк Дмитро (44 група), Гаврось Марія (15 група), Демчук Тарас (13 група),  дівчата 11 групи - Лютяниця Діана, Хомич Анастасія, Богдан Софія, Кондаревич Ірина та студенти 26 групи – Харківець Андрій і Панасюк Артем.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності