Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
«У коледжі скрипка грає…»
Опубліковано: 2018-02-16

Шацький лісовий коледж ім.В.В.Сулька 15 лютого заполонила класична музика, яку подарував студентам  академічний камерний оркестр «Кантабіле», під керівництвом народного артиста України Товія Рівця. Проникли у серце кожного глядача та подарували якусь нову незвідану оку реальність, вокальні номери концерту заслуженої артистки України Галини Овсійчук та талановитої співачки Ірини Малашевської.

Присутні слухали твори із завмиранням серця, адже оркестру вдалося передати публіці глибину та настрої музичних творів: біль та щастя, насолоду та гіркоту буття, любов та розчарування. Музиканти з неперевершеною віртуозністю допомогли глядачам відчути життя крізь призму музичних інструментів. Адже за словами Товія Рівця, допоки жива така музика – живі й ми!

Присутні переглянули документальний відеофільм про зустріч «Кантабіле» з військовими в зоні АТО, що надало дійству більшої динаміки й цілісності.

Керівник оркестру закликав усіх до єднання та відчуття великої відповідальність перед суспільством нести в своєму серці віру у майбутнє. Наголошував, що саме нам будувати і захищати незалежну Україну, берегти віковічні традиції українського народу, адже нас надихає історія України і її героїчний народ, який завжди долав смутні години і залишався переможцем. І ми повинні серцем відчути оце щемливе почуття любові до своєї Батьківщини. 

Кожна композиція завершувалась шквалом емоцій та оплесків, які слухачі щедро дарували артистам. Завершився концерт гімном України, який заспівали разом з оркестром глядачі, після чого під вигуки «біс» та «браво» глядачам подарували ще одну композицію.

Заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Панасюк А.І. в заключному вітальному слові висловив вдячність, за подаровані твори класичної та народної музики. Відмітив,  що аудиторія не просто слухала, а жила в одному ритмі з оркестром, аплодуючи і підтримуючи його.

Академічний камерний оркестр «Кантабіле», зі сцени проводжали гучними оплесками. З надією почути їхню гру ще не раз.

Концерт відбувся за підтримки студентського профкому Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності