Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Обласна олімпіада з інформатики
Опубліковано: 2018-03-19

14 березня 2018 року у стінах Шацького лісового коледжу ім. В.В. Сулька проходило обласне методичне об'єднання викладачів інформатики, у якому взяли участь викладачі фахових дисциплін 18 ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В рамках методичного об'єднання було проведено гру-змагання "Цікава інформатика" між студентами 24 та 25 групи, на якій студенти показали теоретичний рівень підготовки з інформатики, а також проявили логічне мислення у підготовці та вирішенні нестандартних завдань. Змагання оцінювало компетентне журі, представлене викладачами інших закладів.

Паралельно, з метою розвитку комп'ютерної освіти і культури в Україні, на базі коледжу проводився ІІ етап ХІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. В олімпіаді взяли участь 18 представників коледжів області.

Завдання олімпіади мали практичний характер і складалися з трьох частин. Максимальний час виконання одного завдання становив 40 хв.

І місце на олімпіаді здобув студент Державного вищого навчального закладу "Нововолинського електромеханічного коледжу" Козінець Ернест, який навчається на спеціальності "Комп'ютерна інженерія".

Проте, приємно відмітити, що і наш студент  Мальцев Владислав (34 група), який навчається на спеціальності "Лісове господарство" виборов ІІ місце.

Хочеться подякувати усім викладачам та студентам, які доклали максимум зусиль для того, щоб даний захід пройшов на найвищому рівні.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності