Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
«Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку»
Опубліковано: 2018-04-04

Нещодавно у Малинському лісотехнічному коледжі проходила III Всеукраїнська науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку».

Головне завданням конференції – обмін інформацією, досвідом та поглиблення знань, в першу чергу, молодих вчених, аспірантів, фахівців та студентів в галузі сучасної проблематики та методології лісової галузі.

Участь у конференції взяли провідні науковці вищих навчальних закладів України таких, як:

• Національний університет біоресурсів України, м. Київ;
• Національний лісотехнічний університет України, м. Львів;
• Житомирський національний агроекологічний університет;
• Білоцерківський національний університет;
• Київський національний економічний університет імені В.Гетьмана;
• Київський національний торговельно-економічний університет;
• Малинський лісотехнічний коледж;
• ВСП Городищенський коледж Уманського національного університету садівництва;
• Вищий комунальний навчальний заклад «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради;
• Лубенський лісотехнічний коледж; 
• Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька; 
• Житомирський агротехнічний коледж.

Робота конференції проводилась за секціями:

Секція 1. Проблеми, стан та перспективи розвитку лісового господарства, дерево оброблювального виробництва, озеленення та благоустрою урбанізованого середовища, екологія та енергоефективність;
Секція 2. Формування освітнього та культурного простору, перспективи моделювання управлінських систем та економіки.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор МЛТК, Іванюк І.Д.(кандидат сільськогосподарських наук, доцент).

         У роботі конференції взяли  участь також викладачі та студенти Шацького лісового коледжу імені В.В.Сулька. Сахарук Г.А., Вирович Л.Ф., яка підготувала доповідь на тему: «Лісова інфраструктура Державного підприємства «Шацьке учбово­–досвідне лісове господарство», Бірук Сергій студент групи ЛГ–44, який  розкрив тему «Вирощування горіха чорного на основі досвіду США», науковий керівник Вирович Л.Ф., Сидорук Ярослав студент групи ЛГ–43 виступив з темою «Наслідки незаконного видобування бурштину на Волині», науковий керівник Сахарук Г.А., Чикалюк Назарій студент групи ЛГ–44, який ознайомив присутніх із темою «Покращення стану лісового господарства України на основі досвіду США», науковий керівник Вирович Л.Ф.

Між присутніми відбулися дискусії та плідний обмін думками щодо вирішення проблемних питань.

В рамках конференції були організовані екскурсії.

На території закладу є алея Свободи, пам’ятник «мечу Колесова». Відвідали оновлений музей коледжу, де зібрано колекції лісогосподарських знарядь від найдревніших до сучасних, є окрема виставка історії коледжу. Сам музей знаходиться у будівлі, де колись мешкала родина знаменитого етнолога, мандрівника Миколи Міклухо-Маклая.

Усередині музею відтворено атмосферу, в якій жила родина. У підвальному приміщенні функціонує музей самого Миколи Міклухо-Маклая. Про далекі краї, де побував видатний дослідник, нагадують пальми при вході, штурвал корабля, автентичні речі корінного населення Австралії. Даний музей створено завдяки допомозі нащадків Миколи Міклухо-Маклая, які приїздять до Малина з Австралії. Музей входить до двадцятки найкращих музеїв Житомирщини.    Також на території коледжу відкрили пам’ятник Рівноапостольному князю Володимиру часів Київської Русі.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності