Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Команда Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька - призер обласних туристичних змагань
Опубліковано: 2018-09-19

Команда викладачів Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька взяла участь в обласних туристичних змаганнях серед працівників освіти Волині.

          У заході, який відбувся цими вихідними на Старовижівщині (берег озера Глухівське), взяли участь 28 команд освітян з різних районів та міст області.

         На урочистому відкритті учасників змагань вітали начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін та інші. У своїх виступах вони підкреслили важливе значення цього заходу, адже змагання дають змогу набути необхідних вмінь і навичок, які вчителі можуть передати своїм вихованцям.

Впродовж трьох днів збірні команди освітян з великим азартом змагались на дистанціях туристської «Смуги перешкод», комбінованої естафети з водного та велосипедного туризму, спортивного орієнтування за окремими програмами серед працівників управлінь та відділів освіти, навчальних закладів обласного підпорядкування, вищих навчальних закладів та педагогічних працівників закладів освіти. Також освітяни демонстрували свої вміння та навички у наданні долікарської допомоги.

З-поміж інших змагалася за звання переможця і команда педагогів Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька, яка в своїй групі посіла І місце у змаганнях з комбінованого велосипедного і водного туризму, у конкурсах кашоварів та туристської самодіяльності. В результаті кикладачі коледжу стали призерами змагань,посівши загальнокомандне високе ІІІ місце.

 


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності