Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО
Опубліковано: 2019-02-12
Хороший вчитель пояснює
Посередній учитель розповідає.
Чудовий вчитель показує.
 Геніальний вчитель надихає.
 
 
     Саме такі викладачі у Шацькому лісовому коледжі, адже вони і розповідають, і пояснюють, і показують і надихають, роблять все для того аби студенти мали достатній багаж знань, не лише теоретичний, але й практичний досвід. 
 
Тому керівництво закладу    з викладачами Положевець Н. П. та Панасюк Н. В. 8 лютого організувало поїздку на Володимир-Волинський лісокомплекс студентам  БО-31 та БО-21, де їх ознайомили з роботою лісокомплексу, основними технологічними моментами, номенклатурою продукції первинної деревообробки.
 
 
Студенти під час поїздки дізналася про те, що до складу лісокомплексу входить дільниця розкряжування і навантаження деревини та дільниця розпиловки деревини. З верхніх складів лісопродукція вивозиться на нижній склад в напівхлистах і сортиментах автомобілями марки ЗІЛ-131 та Урал з самонавантажувальними пристроями (маніпуляторами).Нижній склад призначений для приймання, зберігання і первинної обробки деревини, а також відвантаження готової продукції споживачам.
 
Зустрів нас і супроводжував під час подорожі Роман Олексійович.  Він розповідав нам про технологію виготовлення і обробки  лісопродукції, її місце зберігання, використання основних засобів праці.
 
    Ми детально оглядали об’єкти вивчення, задавали багато запитань,на які Роман Олексійович  відповідав з не аби яким задоволенням. Цікаво було спостерігати за роботою самого обладнання на лісокомплексі .
 
 
 
 
 
Згодом нас відвезли на рекреаційний пункт і нагодували смачними стравами, зробленими в лісі на багатті, пригостили чаєм з усіх лікувальних трав  лісу.
На цьому екскурсія не закінчилась, адже всі  відправились до урочища Вовчак - Волинська Січ, де директор КЗ "Історико-культурний комплекс "Вовчак-Волинська Січ" Мазурик В. В. провів цікаву екскурсію про священне місце українців, місце, де зародилась армія УПА,яка упродовж багатьох років вела боротьбу з ворогами української нації.
 
 
Майбутні бухгалтери дуже уважно вислухали історичні лекції на тему "УПА", та охоче задавили найрізноманітніші запитання, аби краще зрозуміти роль Вовчака в історії національно-визвольних змагань!
 
У підсумку хотілося б подякувати за організовувану поїздку керівництву Шацькому лісовому коледжу Шацькому УДЛГ та Шацької селищної ради.

Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності