Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Студенти Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька долучилися до онлайн-уроку «Європа починається з тебе»
Опубліковано: 2019-05-15

15 травня 2019 року о 09:25 год. студенти I курсу коледжу взяли участь у відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе», який приурочений до святкування Дня Європи в Україні. Організувала проведення онлайн-уроку Омелянюк З.В., викладач суспільних дисциплін.

Відомий телеведучий Майкл Щур розповідав про те, як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.

Онлайн-урок був спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів та студентів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

Зоя Володимирівна: «ЄС для українців - це готовність йти на розумний компроміс, щире бажання уникнути конфліктів через мовні, культурні, етнічні, конфесійні особливості націй. Закликаю вчитися та сприйняти європейські цінності, близькі і зрозумілі кожній людині, а потім законодавчо і на практиці підтвердити, що ми, нарешті, почали розглядати їх як норму життя». Саме це і буде справжнім початком розбудови сучасної європейської держави з гордою назвою Україна.

«Найсуворіша мораль дозволяє нам відчувати задоволення від згадки про благородний вчинок…» Девід Юм


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності