Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Прощальний вечір БО-31
Опубліковано: 2019-05-17

16 травня 2019 року актова зала Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька вкотре наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників спеціалізації «Бухгалтерський облік».

Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії колледжу.

Студенти 31 групи на прощальному вечорі урочисто передали своїм наступникам «Рахівницю», майбутнім висококваліфікованим спеціалістам з рахівництва.

Музичні привітання, веселі сценки, танці, виступи заступника з виховної роботи Натальчук Т.А. та куратора групи БО-31 Положевець Н.П. створили незабутнє, яскраве свято.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі звершення заради щасливого майбутнього нашої країни. Тож нехай завжди для вас небо буде високим та чистим, а дорога широкою та світлою!

Прощавайте, безжурні студентські роки… Попереду уже самостійне доросле життя! Однак, не забувайте свого гніздечка, стіни рідної Alma mater завжди радо зустрічатимуть кожного з вас!


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності