Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
З Днем народження, коледж!
Опубліковано: 2019-05-23

23 травня незвичайний день у стінах Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька, адже саме 23 травня 1963 року Головним управлінням лісового господарства і лісозаготівель при Раді Міністрів СРСР було видано наказ №143 про організацію (на той час) Шацького лісного технікуму за спеціальністю «Лісове господарство», і уже з першого вересня у навчальному закладі навчалося 60 студентів з яких було сформовано дві групи. Директором технікуму призначили заслуженого лісівника УРСР Валентина Васильовича Сулька.

Саме сьогодні 23 травня 2019 р. Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька відзначає свій славний 56 рік народження… Кожен навчальний заклад має свою історію. Історія Шацького лісового коледжу ім. В.В.Сулька – це перш за все історія людей, які в ньому працювали і працюють, навчалися і навчаються. У Коледжі є люди для яких професія викладача і наставника – це покликання душі і серця.

Колектив Шацького лісового коледжу в різні роки очолювали:

- Сулько Валентин Васильович (1963-1980 рр.)

- Львович Михайло Вікторович (1980-1989 рр.)

- Моісеєнко Микола Михайлович (1989-1993 рр.)

- Шумський Михайло Антонович (1993-2004 рр.).

З травня 2004 року директором Шацького лісового технікуму (згодом коледжу) став Жмурко Ігор Васильович.

За роки роботи в коледжі Ігор Васильович зарекомендував себе як досвідчений професіонал та компетентний організатор навчально-виховного процесу, якому притаманні такі якості, як діловий демократичний стиль керівництва, висока відповідальність, ерудиція та культура, поєднання вимогливості і поваги до працівників коледжу та студентів, педагогічний такт.

У цей святковий день бажаємо колективу Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька міцного здоров’я, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної життєвої енергії. Нехай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас на життєвих дорогах.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності