Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ
Опубліковано: 2019-07-22

        

    В це неможливо повірити й це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне. 20 липня 2019 року відійшла у вічність хороша і щира людина, мудрий наставник – Петро Павлович ЛУКАШУК.       

          Колектив Шацького лісового коледжу ім.В.В. Сулька висловлює щирі співчуття родині та близьким покійного.

         Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо  голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину.                     Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.

        Світлий, добрий спомин про Петра Павловича та його внесок в розвиток коледжу завжди житиме в серцях рідних, колег та усіх, хто його знав, любив та поважав.

Вічна пам'ять!

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності