Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2014
Опубліковано: 2014-03-27

          Вже увійшло в традицію у третю суботу березня в Шацькому лісовому коледжі ім.В.В.Сулька проводити зустріч з випускниками.

         Цьогоріч у стінах рідної альмаматері на щиру розмову прибули з України та закордону, незважаючи на складну політичну та економічну ситуацію у державі, понад 130 випускників цього навчального закладу 1974, 1984, 1994 та 2004 років випуску. Актовий зал був переповнений. Тут панувала дружня, родинна атмосфера. Випускники ділилися спогадами про навчання, розповідали про те, чим став і чим є сьогодні у їхньому житті рідний навчальний заклад. Найбільшою гордістю для коледжу є випускники – керівники підприємств, установ та організацій, висококваліфіковані фахівці у лісогосподарській галузі. Серед них:

1.     Карпук Анатолій Іванович – випускник 1974 року, доктор економічних наук, директор Боярської лісової дослідної станції Національного університету біоресурсів і природокористування України.

2.     Віннічук Сергій Миколайович – випускник 1994 року, голова Шацької районної Ради.

3.      Юрчук (Сотник) Людмила Петрівна – випускниця 2004 року, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник Національного природного парку «Голосіївський» та ін.

       Випускників різних поколінь вітав увесь педагогічний та студентський колектив навчального закладу.

 

 

         Директор коледжу побажав завше повертатися до рідної домівки, щоби черпати тут сили та наснаги для майбутніх звершень.

Випускники, в свою чергу, щиро дякували за організоване свято, де їхні серця і душі переповнювали позитивні емоції від усвідомлення того, що ця зустріч, яка повертає у молодість, дарує наснагу та ще більше бажання працювати на благо держави.

Випускник 1974 року Король В.М.

Випускниця 1994 року Артишук О. С. (Шевчук)


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності