Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ЕКСКУРСІЯ ДО ЛЬВОВА
Опубліковано: 2014-03-28

           22-23 березня 2014 року група активістів нашого коледжу зі студентських груп БО-21, БО-31, ЛГ-35, ЛГ-43, ЛГ-45 відвідали столицю Галичини, славетне місто Львів. Місто це живе насиченим та динамічним життям, але почуваєшся тут просто чудово. Це ідеальне місце дозвілля та відпочинку. Велика кількість соборів, музеїв, театрів, навчальних закладів та кав’ярень притягують до себе своєю неповторністю, величністю, атмосферою спокою. Почуваєшся тут як вдома.

            Особливо нас вразили краєвиди вечірнього міста із Високого замку, а смак гарячого шоколаду та запах свіжозмеленої кави здається привезли з собою до Шацька. Вражень – маса!!!  Важко підібрати слова, щоб виразити весь захват від цього міста.

                За цих два прекрасних дні ми побачили багато пам’яток культури, архітектури і мистецтва. За цей період ми відвідали унікальні музеї із незліченною кількістю експонатів із більше як 40-ка країн світу. Дуже нас вразили Латинський кафедральний та Вірменський собори, Домініканський костел, оперний театр, центральна ратуша та інші будівлі міста. Особливі відчуття викликали відвідини кавової шахти та музею пива!

              Звісно ж, ця поїздка не була б такою цікавою без нашого гіда – Петра Павловича , який розважав нас своїми розповідями про історію цього чудового міста.

         

Усім нам дуже сподобалась подорож  і ми з великим бажанням хочемо повернутись туди знову.

     

Ця подорож була організована нашою студентською радою за підтримки студентського профкому,  за що ми їй щиро вдячні. 


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності