Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ВІДКРИТТЯ ТУРИСТИЧНОГО КЛУБУ
Опубліковано: 2014-04-10

Сидячи довгий час на парах, перестаєш перетравлювати той граніт науки, належно сприймати викладача (а деякі навіть ображаються). Який вихід? Різного роду кафе, алкоголь і тому подібне – це для обмежених слабаків! Сьогодні все більше активних людей обирає активні форми відпочинку. От і ми, активні студенти 45 групи, на чолі зі своїм куратором, вирішили зробити користь своєму здоров’ю та прокласти велосипедний маршрут для майбутнього туристичного клубу коледжу.

 

На старт вийшли звичайно після занять. Велосипеди – не проблема – прокат існує! В рюкзаки провізію, в руки карту, в серце натхнення -  і вперед!

Шацьк – Мельники – озеро Кримно – озеро Пісочне – озеро Перемут – Шацьк. Як наслідок – шість годин гарно проведеного часу із користю для здоров’я, шість годин приємного спілкування. 

А ще – гарні краєвиди,

 

трішки піску та багнюки в кросівках,

 

трішки ремонту велосипеда,

 

дивно, але чомусь мало сардельок,

 

та головне – максимум позитиву!!!

Отже, не будьте пасивні, змінюйте життя на краще, почніть із себе.

Редколегія 45 групи спільно із туристичним клубом коледжу.


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності