Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Патріотичний вечір «З Україною в серці»
Опубліковано: 2014-04-15

27 березня 2014 року у Шацькому лісовому коледжі ім.В.В.Сулька відбувся патріотичний вечір «З Україною в серці», який провели студенти 34-ої групи.

Метою цього виховного заходу стали героїко-патріотичне виховання, формування у молоді національної свідомості, яка ґрунтується на українській національній ідеї, розвиток почуття гордості за свій народ та його прагнення до свободи і гідного життя.

Ідея цього вечора з’явилася внаслідок драматичних подій на Майдані у Києві, свідками яких ми стали. Студенти коледжу не могли байдуже спостерігати за тим, що відбувається у столиці. Своє розуміння тих подій, ставлення до них вони виразили на сцені. Майже всі студенти групи були зайняті у театральній постановці, майстерно перевтілившись у газового імператора Путіна, Ірода-Януковича, Мента-Захарченка,  тітушок, євромайданівців та інших колоритних персонажів.

Театральне дійство супроводжувалось поетичними рядками про Україну, її долю, історію Євромайдану, відеосюжетами до теми та патріотичними піснями.

Ред. колегія 34-ї групи


Розкажіть про нас своїм друзям:





Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності