Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Поліські джунглі
Опубліковано: 2014-07-11

Екскурсія на туристичних байдарках «Поліські джунглі»

Незаймані куточки природи завжди приваблювали до себе мандрівників: шукачів пригод та романтики. Одним з таких куточків на території Шацького поозер`я є озера Луки та Перемут. Тому активні студенти груп ЛГ-45 та ЛГ-44 на чолі з куратором групи ЛГ-45 – Панасюк Н.В., напередодні державник екзаменів,  вирішили відірватися від буденної рутини та 17 червня вийти на воду і отримати безліч незрівнянних вражень від краси Волинського краю, а саме мальовничих озер – Перемут, Луки та Світязь.

Беремо сало, гарний настрій  і вирушаємо на старт – озеро Перемут, тут і починається наша мандрівка. Ми розбилися на 4 команди і почали опановувати навики плавання на туристичних байдарках. Спочатку виходить дещо незграбно, та після настанов інструктора, всі стали вправними гребцями, і сміливо вирушили в дорогу, і навіть інформація про 12ти кілометровий маршрут уже нікого не лякала.