Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ 3 ХВИЛЯ
Опубліковано: 2014-08-02

спеціальність лісове господарство на основі 11 класів

Спеціалізація: Технік лісового господартсва  
Хвиля: 3                      
                         
Бюджет          
                         
            Цільове зарахування        
                         
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Шевчук Альона Олександрівна 336
                         
2 Бишовець Богдан Васильович 334,5
                         
3 Сулім Вадим Анатолійович 334
                         
4 Ціпошук Олександр Іванович 308,5
                         
5 Романюк Юрій Сергійович 300,5
                         
            Поза конкурсом        
                         
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Мельник Вадим Миколайович 326
                         
2 Данилік Роман Сергійович 315,5
                         
3 Носовський Дмитро Анатолійович 314,5
                         
4 Шевченко Рита Юріївна 298,5
                         
5 Бусько Дмитро Володимирович 295,5
                         
            За конкурсом        
                         
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Дужук Катерина Миколаївна 359,5
                         
2 Подвисоцький Вячеслав Олександрович 357,5
                         
3 Короць Наталія Олександрівна 356,5
                         
4 Жур Олександр Васильович 355
                         
5 Крощук Тетяна Степанівна 350
                         
6 Тарасюк Дмитро Іванович 350
                         
7 Мазур Дмитро Васильович 346,5
                         
8 Мацерук Ярослав Анатолійович 343
                         
9 Микульська Ірина Русланівна 342,5
                         
10 Зубач Руслан Андрійович 341
                         
11 Сельвесюк Олег Валентинович 339,5
                         
12 Мельник Андрій Юрійович 336
                         
13 Клейзун Іванна Валеріївна 335,5
                         
14 Максим`юк Володимир Валентинович 331,5
                         
15 Нестерук Оксана Віталіївна 328,5
                         
16 Свиридюк Богдана Юріївна 326
                         
17 Нікітін Дмитро Сергійович 323,5
                         
18 Фурманчук Руслан Іванович 322,5
                         
19 Дмитрук Дмитро Анатолійович 316
                         
20 Балашук Олег Сергійович 313,5

 

Список рекомендованих до зарахування 

 
                   
                   
Бюджет           бухгалтерський облік      
                   
        Поза конкурсом    
                   
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Саць Мирослава Володимирівна 20,5
                   
        За конкурсом    
                   
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Стельмашук Ірина Іванівна 28,56
                   
2 Фірко Богдан Віталійович 22,5
                   
3 Руленко Дмитро Ігорович 22
                   
4 Музичук Ольга Олександрівна 18,9

 

спеціальність:  Лісозаготівля та первинна обробка деревини

 

    Поза конкурсом    
                 
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Давидюк Богдан Вікторович 16,6
                 
2 Романець Максим Ярославович 13,3
                 
    За конкурсом    
                 
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Пилиповець Михайло Володимирович 21,3
                 
2 Янчук Олександр Максимович 19,8
                 
3 Положевець Андрій Михайлович 18,7
                 
4 Шинкарук Юрій Павлович 16,4
                 
5 Матвіїв Ростислав Русланович 16,2
                 
6 Лесів Максим Олегович 15,2
                 
7 Дударчук Андрій Степанович 15,2
                 
8 Грицюк Ростислав Вікторович 15,2
                 
9 Зуб Любомир Васильович 14,6
                 
10 Грицюк Ярослав Миколайович 14,5
                 
11 Бойчун Дмитро Петрович 13,2

 

спеціальність лісове господарство на основі 9 класів


Хвиля: 2                      
                         
Бюджет          
                         
            Цільове зарахування        
                         
№пп ПІБ  
1 Радіщук Богдан Миколайович 22,5
                         
2 Тачинський Тарас Олександрович 20,3
                         
3 Гриневич Богдан Олександрович 20,2
                         
4 Сидорук Ярослав Русланович 20
                         
5 Крук Олена Валеріївна 18,6
                         
6 Рудчик Михайло Валерійович 18,5
                         
7 Яцина Валентин Олександрович 18,1
                         
8 Степанюк Дмитро Васильович 18,1
                         
9 Случик В`ячеслав Анатолійович 17,9
                         
10 Литвинчук Руслан Віталійович 17,5
                         
11 Мельник Руслан Станіславович 17,3
                         
12 Саковець Василь Вікторович 16,2
                         
13 Зелик Вадим Вікторович 16
                         
14 Садовська Оксана Леонідівна 15,9
                         
15 Стеблевець Юрій Ігорович 15,6
                         
            Поза конкурсом        
                         
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Мельник Сергій Павлович 16,5
                         
2 Борисюк Богдан Олегович 15,2
                         
3 Смічик Микола Валерійович 14,9
                         
4 Остапчук Владислав Олександрович 14,2
                         
5 Косько Сергій Сергійович 13,4
                         
6 Римарчук Ірина Петрівна 12,7
                         
            За конкурсом        
                         
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Дарчик Тарас Петрович 21,96
                         
2 Чикалюк Назарій Іванович 21
                         
3 Ганжала Олена Валеріївна 20,6
                         
4 Літвін Юлія Вікторівна 20,4
                         
5 Кузьмук Катерина Олександрівна 19,7
                         
6 Шевчук Владислав Вікторович 19,3
                         
7 Шевчук Володимир Володимирович 18,6
                         
8 Сачевська Анастасія Віталіївна 18,5
                         
9 Бірук Сергій Якович 17,9
                         
10 Мельничук Назар Юрійович 17,6
                         
11 Рупинець Руслан Анатолійович 17,5
                         
12 Булавка Владислав Миколайович 17,4
                         
13 Вішняк Дмитро Сергійович 17,1
                         
14 Гінчук Вадим Валентинович 16,5
                         
15 Кушнір Олександр Олександрович 16,5
                         
16 Маярчук Андрій Андрійович 16,2
                         
17 Божук Світлана Вікторівна 16,2
                         
18 Павлосюк Руслан Ігорович 15,9
                         
19 Стасюк Катерина Андріївна 15,5
                         
20 Петрук Артур Сергійович 15,13
                         
21 Бондарук Ярослав Олександрович 14,9
                         
22 Поліщук Богдан Вячеславович 14,8
                         
23 Божук Катерина Вікторівна 14,7
                         
24 Голядинець Юрій Миколайович 14,5
                         
25 Швейда Вадим Анатолійович 14,1
                         
26 Пашковський Валентин Олександрович 14
                         
27 Стожук Володимир Євгенович 14
                         
28 Омельчук Василь Анатолійович 14
                         
29 Марчук Олександр Олександрович 14
   
           

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ які поступають на основі 9 класів кількість державних місць буде зменшена до 50 місць

 

ВСТУПНИКИ НА ОСНОВІ  11 КЛАСІВ

  5.09010301 лісове господарство     
Спеціалізація: Технік лісового господартсва  
                           
Хвиля: 2                    
                       
Бюджет          
                       
          Цільове зарахування        
                       
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Шевчук Альона Олександрівна 336
                       
2 Бишовець Богдан Васильович 334,5
                       
3 Сулім Вадим Анатолійович 334
                       
4 Ціпошук Олександр Іванович 308,5
                       
5 Романюк Юрій Сергійович 300,5
                       
          Поза конкурсом        
                       
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Мельник Вадим Миколайович 326
                       
2 Данилік Роман Сергійович 315,5
                       
3 Носовський Дмитро Анатолійович 314,5
                       
4 Шевченко Рита Юріївна 298,5
                       
          За конкурсом        
                       
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Михалевич Богдан Васильович 375,5
                       
2 Дужук Катерина Миколаївна 359,5
                       
3 Подвисоцький Вячеслав Олександрович 357,5
                       
4 Короць Наталія Олександрівна 356,5
                       
5 Жур Олександр Васильович 355
                       
6 Питюк Тарас Іванович 350,5
                       
7 Крощук Тетяна Степанівна 350
                       
8 Тарасюк Дмитро Іванович 350
                       
9 Бутейко Максим Володимирович 347
                       
10 Кошелюк Юрій Олександрович 347
                       
11 Мазур Дмитро Васильович 346,5

Приймальна комісія повідомляє!!!

Міністерство освіти і науки України може змінити обсяги державного замовлення на спеціальності 5.09010301 Лісове господарство шляхом знімання 10 бюджетних місць на базі 9 класів та додаванням цих 10 бюджетних місць на базі 11 класів (у зв’язку з кількістю поданих заяв та конкурсною ситуацією).

 

  Лісозаготівля та первинна обробка деревини  
            Технік з лісозаготівель          
Контракт            
                       
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Михалевич Богдан Васильович 375,5
                       
2 Мельник Андрій Юрійович 344,5
                       
3 Мацерук Ярослав Анатолійович 342
                       
4 Корпач Дмитро Геннадійович 341,5
                       
5 Зубач Руслан Андрійович 341
                       
6 Лученінов Геннадій Геннадійович 339,5
                       
7 Подвисоцький Вячеслав Олександрович 337,5
                       
8 Бутейко Максим Володимирович 335
                       
9 Оласюк Юрій Сергійович 334
                       
10 Свиридюк Богдана Юріївна 326
                       
11 Шингур Дмитро Павлович 322,5
                       
12 Зусько Андрій Анатолійович 317,5
                       
13 Дудка Дмитро Вікторович 314
                       
14 П`явка Сергій Олександрович 311,5
                       
15 Цівчик Ольга Іванівна 309
                       
16 Ілюшик Олексій Миколайович 309
                       
17 Дмитрук Іван Ігорович 297

 

    спеціальність Бухгалтерський облік     контрактна форма   
                           
№пп ПІБ Конкурсний бал
1 Михалевич Богдан Васильович 375,5
                           
2 Корпач Дмитро Геннадійович 360
                           
3 Мацерук Ярослав Анатолійович 342
                           
4 Лук`янчук Наталія Олександрівна 341,5
                           
5 Лученінов Геннадій Геннадійович 339,5
                           
6 Приступа Анна Юріївна 332,5
                           
7 Фурманчук Руслан Іванович 330,5
                           
8 Клейзун Іванна Валеріївна 328,5
                           
9 Свиридюк Богдана Юріївна 326
                           
10 Янчук Олена Степанівна 318,5
                           
11 Ілюшик Олексій Миколайович 318,5
                           
12 Зусько Андрій Анатолійович 317,5
                           
13 Дудка Дмитро Вікторович 314
                           
14 Цівчик Ольга Іванівна 309
                           
15 Оласюк Юрій Сергійович 307,5
                           
16 Кіндій Андрій Миколайович 299,5
                           
17 Власюк Анастасія Ігорівна 299

 


Розкажіть про нас своїм друзям:





Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності