Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
Опубліковано: 2014-09-04

          Новий навчальний рік в коледжі  традиційно розпочався з урочистої лінійки. Цього року урочистість та важливість свята підтверджували поважні гості:

– Такого Першого вересня у нас ще не було, – вітаючи студенство і гостей, зізнався директор нашого коледжу Ігор Жмурко. – Адже більшість із шанованих гостей – наші випускники: голова Державного агентства лісових ресурсів України Валерій Черняков та провідний спеціаліст відділу кадрів і контролю лісоагентства Галина Гарват, начальник обласного управління лісового та мисливського  господарства Василь Мазурик, голова районної ради Сергій Віннічук, директори Шацького лісгоспу та Шацького національного парку Петро Ткачук та Володимир Захарко.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх героїв, в тому числі Анатолія Федчишина, котрий закінчив коледж в 2001 році, працював у ДП «Любомльське ЛГ», добровольцем записався у батальйон «Дніпро-2», загинув у боях за Іловайськ.

Шацький коледж завжди виховував патріотів. Його випускники відстоюють українську державність бойовими і ратними подвигами. Про це говорили перед великим студентським і педагогічним колективом усі, хто мав слово. До речі, цьогорічні першокурсники прийшли на лінійку у вишиванках.

До виносу прапору Шацького лісового коледжу стояти струнко!!!


 

Сьогодні, як ніколи, Україні потрібні спеціалісти-професіонали, генерація завтрашнього дня, що підніме батьківщину з руїн. Тому перед вами, шановні студенти Шацького лісового коледжу, постає відповідальне завдання – сформувати насамперед свою особистість. Особистість творчо мислячу, прагнучу пізнавати незвідане, спроможну поставити перед собою досяжну мету і неодмінно домогтися її.


 


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності