Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
Подорож до Карпат
Опубліковано: 2014-10-06

Шацький лісовий коледж ім.В.В.Сулька День туризму відзначав поїздкою у Карпати. 26 вересня група викладачів та працівників коледжу у складі 17 осіб, під керівництвом нашого директора Ігоря Васильовича Жмурка, вирушила маршрутом Шацьк – Яремче – Ворохта – Говерла – Шацьк. Древні смереки, чисті гірські річки, прозорі озера, вируючі водоспади – все це зібрала природа в одному куточку під назвою Карпати. І ми вирішили в цьому переконатися.

В перший день поїздки нам вдалося розглянути краєвиди містечка Яремче. А ось на другий день дружньою компанією вирішили піти у гори, адже сходження на Говерлу - справа престижна.

Зранку, 27 вересня, вирушили з села Татарів, де зупинялись на ночівлю, через Ворохту до підніжжя Говерли. Турбаза «Заросляк» – це остання інстанція цивілізації перед вершиною. Звідси і починали підйом. А видався він для багатьох не легким. Але погода сприяла – було сонячно та тепло, тому і шлях здавався легшим.

Незрівнянні краєвиди гірських хребтів та гарна компанія – саме те, що треба для гарного настрою в дорозі. Ще кілька нелегких метрів – і ось вона – Говерла, найвища вершина України (2061 м) - один із наших національних символів.

Кажуть, що на Говерлі завжди майорить Державний прапор. Але насправді державних прапорів там багато, ми принесли і свій, на якому відмітили всіх наших працівників, хто піднявся в цей день на Говерлу.  Цей прапор ми розмістимо у нашому музеї. Маса позитивних вражень і відчуття гордості за кожного з нас.

В третій день перебування в горах побували також і у найбільшому гірськолижному курорті України – Буковелі, де на канатній дорозі милувалися панорамою Карпат, де бродять тiнi забутих предкiв.

Завершальним етапом поїздки став Яремчанський каскадний водоспад Пробій на річці Прут, біля якого знаходиться сувенірний ринок. Тут ми познайомилися з практично всіма видами народно-прикладного мистецтва Гуцульщини, послухали неповторну говірку місцевих жителів та закупили сувенірів на згадку про цю чудову поїздку.

 


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності