Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ШКОЛА ЛІДЕРІВ 2014
Опубліковано: 2014-10-14

11-14 жовтня на базі Шацького лісового коледжу ім.В.В.Сулька відбулось навчання представників студентського самоврядування «Школа лідерів-2014». У рамках даного заходу студенти відвідали тренінги з тем: «Ораторське мистецтво», «Правила ділового етикету»,«Методи мотивації», «Психодрама», «Написання проектів», а також взяли участь у дискусійному клубі, дебатах.

Від нашого коледжу представником у Школі лідерів був голова студентської ради Андрій Чоботан.

В третій день Школи лідерів, 13 жовтня, в актовій залі коледжу відбулася зустріч студентського активу  з головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком, який запросив лідерів студентського самоврядування Волині разом працювати над розвитком області. На цій зустрічі були присутні також керівники всіх вищих навчальних закладів області.

У рамках зустрічі голова студентської ради при ОДА Неля Жиговець поінформувала про роботу Студентської ради за поточний рік та озвучила план дій на 2015. За її словами, лідери студентського самоврядування продовжували втілювати низку соціальних проектів, розпочатих ще у 2010 році; організовували благодійні заходи, навчання та семінари, намагалися бути активними учасниками подій нового державотворення.

На четвертий день перебування у Шацьку активісти студради провели флешмоб «Зроби чистим місце свого відпочинку». Чудова акція, ідея якої виникла спонтанно, принесла користь довкіллю, місцевим жителям і задоволення учасникам.

Учасники надзвичайно здружилися протягом цих кількох днів. «Школа» подарувала їм нові знайомства та незабутній досвід. Вони не лише навчилися практично втілювати свої задуми в життя, формувати команду, розподіляти ділянки роботи, а й отримали неймовірний спектр емоцій. Протягом «Школи» організатори доклали усіх зусиль, щоб здружити абсолютно незнайомих людей. І їм це вдалося!


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності