Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
У природі - у рідному домі.
Опубліковано: 2015-05-28

У природі - у рідному домі.

Під такою назвою нещодавно у нашому коледжі було проведено вікриту годину спілкування. Цей захід провели студенти 36 групи разом із куратором Вирович Лілією Федорівною.

У залі зібралося багато студентів та викладачів.

Гарні сценки, виразне декламування віршів про природу, фільми про забруднення довкілля, легенди та розповіді про цілющі трави, чагарники, дерева, пісні, слайди та чудово оформлено сцена - все це вражало глядачів. А також присутніх ознайомили із правилами поведінки у лісі, правилами збору лікарської сировини.

Був проведений конкурс по відгадуванню загадок про лікарські рослини. За правильну відповідь отримували цілющий чай  зібраний нашим куратором.

Глядачі були вражені  сценкою про загрозливу екологічну ситуацію,  де розглядалися питання збереження чистої води у річках, озерах, водоймах.

Ми сподіваємося, що наша година спілкування всім сподобалася. Кожен отримав чай, пляшки із джерельною, освяченою у криниці цілющою водою, пам’ятку збирання лікарських трав та правила поведінки у лісі. Наш захід подарував чудові враження на весь день.

                                                                                 Староста 36 групи

                                                                                 Цуркан Наталія


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності