Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
ПРОДОВЖЕННЯ ПРИЙОМУ ДОКУМЕНТІВ
Опубліковано: 2015-07-31

Шановні абітурієнти!

Шацький лісовий коледж повідомляє про продовження прийому документів на денну форму навчання від абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти до 02 серпня 2015 року до 18:00 год!!!

Прийом заяв у паперовій формі або електронній формі (http://ez.osvitavsim.org.ua/registration.php) від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти буде закінчуватися о 18:00. годині 02 серпня.

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття ОКР молодшого спеціаліста із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення оприлюднюється не пізніше 12.00. години 06 серпня.

Вступники повинні виконати вимоги до зарахування на місця державного замовлення до 18.00. години 10 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00. години 11 серпня.  

Термін подання документів на заочну форму навчання триває до 19 серпня 2015 року 

для подачі документів на заочну форму навчання необхідні результати ЗНО 2015 року     

з Української мови і літератури (мін. 100 балів), математика (мін 100 балів)


Розкажіть про нас своїм друзям:

Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності