Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту
СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ НА ДЕРЖАВНІ МІСЦЯ !!!
Опубліковано: 2015-08-06

ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ ПРИВЕЗТИ ДО  18.00. години 10 серпня

ОНОВЛЕНО 07.08.11-00 год 

 

        Державний вищий навчальний заклад "Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька"
                                         
                      Список рекомендованих    
                                         
Форма навчання: Денна
Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший спеціаліст на основі повної загальної середньої освіти
Структурний підрозділ:  
Шифр та назва напряму:    
Шифр та назва спеціальності: 5.09010301 лісове господарство   
Спеціалізація:  
Хвиля: 1                                      
                                         
Бюджет            
                                         
                          Цільове зарахування      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 25-11ЛГ-15 Цюп`ях Вадим Олександрович 153,11   так
                                         
2 7-11ЛГ-15 Приймак Анатолій Анатолійович 147,95 так так
                                         
3 26-11ЛГ-15 Хилюк Валентин Володимирович 144,89   так
                                         
4 16-11ЛГ-15 Войтюк Назарій Олегович 139,79   так
                                         
5 5-11ЛГ-15 Ципящук Віктор Вікторович 128,44   так
                                         
                          За конкурсом      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 44-11ЛГ-15 Кос Віталій Андрійович 172,29    
                                         
2 9-11ЛГ-15 Сасовська Юлія Миколаївна 169,18    
                                         
3 14-11ЛГ-15 Михалевич Максим Володимирович 163,79    
                                         
4 31-11ЛГ-15 Новосьолов Павло Ігорович 153,69    
                                         
5 4-11ЛГ-15 Худов Вадим Валерійович 152,77    
                                         
6 15-11ЛГ-15 Токар Дмитро Вячеславович 152,18    
                                         
7 22-11ЛГ-15 Королюк Павло Петрович 148,99    
                                         
8 42-11ЛГ-15 Глущук Олександр Сергійович 147,95    
                                         
9 35-11ЛГ-15 Краснодемський Валерій Алікович 146,31    
                                         
10 19-11ЛГ-15 Мартинюк Владислав Петрович 144,44    
                                         
11 28-11ЛГ-11 Затовканюк Катерина Сергіївна 143,84    
                                         
12 30-11ЛГ-15 Тетерук Наталія Сергіївна 141,89    
                                         
13 2-11ЛГ-15 Деркач Олег Валерійович 139,7    
                                         
14 32-11ЛГ-15 Цвид Ярослав Олександрович 138,63    
                                         
15 36-11ЛГ-15 Онищук Євгеній Олександрович 137,86    
                                         
16 24-11ЛГ-15 Адамук Андрій Віталійович 136,83    
                                         
17 13-11ЛГ-15 Власік Андрій Дмитрович 135,26    
                                         
18 29-11ЛГ-15 Мельковський Микола Васильович 134,44    
                                         
19 6-11ЛГ-15 Пушкар Іван Васильович 131,67    
                                         
20 43-11ЛГ-15 Мужилко Олег Сергійович 130,02    
                                         
21 23-11ЛГ-15 Перванчук Іван Русланович 128,68    

 

        Державний вищий навчальний заклад "Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька"
                                         
                      Список рекомендованих    
                                         
Форма навчання: Денна
Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти
Структурний підрозділ:  
Шифр та назва напряму:    
Шифр та назва спеціальності: 5.09010301 лісове господарство   
Спеціалізація:  
Хвиля: 1                                      
                                         
Бюджет            
                                         
                          Цільове зарахування      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 52-9ЛГ-15 Богдан Олександр Михайлович 24,1 так так
                                         
2 6-9ЛГ-15 Левосюк Андрій Володимирович 23,1 так так
                                         
3 29-9ЛГ-15 Кривець Богдан Адамович 22,3   так
                                         
4 2-9ЛГ-15 Войцеховський Ігор Русланович 21,7   так
                                         
5 63-9ЛГ-15 Вовк Сергій Сергійович 21,3 так так
                                         
6 23-9ЛГ-15 Дяк Владислав Володимирович 21 так так
                                         
7 44-9ЛГ-15 Покора Андрій Валерійович 21   так
                                         
8 31-9ЛГ-15 Рекротюк Валерій Валерійович 20,3   так
                                         
9 33-9ЛГ-15 Вовчик Максим Валерійович 20,1 так так
                                         
10 20-9ЛГ-15 Невелич Оксана Петрівна 20   так
                                         
11 3-9ЛГ-15 Смічик Станіслав Іванович 19,7   так
                                         
12 16-9ЛГ-15 Левосюк Олег Валерійович 19,7 так так
                                         
13 38-9ЛГ-15 Шмигельська Каріна Валеріївна 18,7 так так
                                         
14 10-9ЛГ-15 Бадзюра Олександр Анатолійович 18,5   так
                                         
15 25-9ЛГ-15 Мосюк Андрій Миколайович 17,8   так
                                         
                          Поза конкурсом      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 36-9ЛГ-15 Бобко Уляна Володимирівна 22,2 так  
                                         
2 64-9ЛГ-15 Доля Дмитро Володимирович 21,8 так  
                                         
3 51-9ЛГ-15 Малярчук Максим Ігорович 21,6 так  
                                         
4 39-9ЛГ-15 Паламар Василь Володимирович 20,1 так  
                                         
5 60-9ЛГ-15 Остапчук Богдан Анатолійович 19,3 так  
                                         
6 67-9ЛГ-15 Телебей Назар Дмитрович 19,1 так  
                                         
7 15-9ЛГ-15 Копитко Віталій Русланович 18,7 так  
                                         
8 90-9ЛГ-15 Селяник Павло Іванович 16,3 так так
                                         
9 65-9ЛГ-15 Ковердюк Рувім Леонідович 16,2 так  
                                         
10 12-9ЛГ-15 Приступа Богдан Миколайович 15,9 так  
                                         
11 59-9ЛГ-15 Луць Владислав Ростиславович 15,7 так так
                                         
                          За конкурсом      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 84-9ЛГ-15 Буслюк Олександр Миколайович 26,1    
                                         
2 50-9ЛГ-15 Фуга Роман Вікторович 25,3    
                                         
3 80-9ЛГ-15 Вирович Максим Ярославович 24,3    
                                         
4 41-9ЛГ-15 Денисовець Марія Василівна 23,9    
                                         
5 14-9ЛГ-15 Копитко Максим Михайлович 23,6    
                                         
6 81-9ЛГ-15 Гаврось Дмитро Володимирович 23,4    
                                         
7 11-9ЛГ-15 Воротило Ангеліна Миколаївна 22,8    
                                         
8 43-9ЛГ-15 Копелюк Костянтин Олегович 22,4    
                                         
9 7-9ЛГ-15 Пиленко Роман Валентинович 22    
                                         
10 19-9ЛГ-15 Кузьмич Богдан Васильович 21,5    
                                         
11 1-9ЛГ-15 Зінчук Владислав Валерійович 21,2    
                                         
12 75-9ЛГ-15 Здонюк Руслан Анатолійович 21,2    
                                         
13 17-9ЛГ-15 Ясінський Павло Іванович 20,7    
                                         
14 26-9ЛГ-15 Денисюк Богдан Валерійович 20,7    
                                         
15 34-9ЛГ-15 Мальцев Владислав Віталійович 20,6    
                                         
16 68-9ЛГ-15 Омелянюк Андрій Іванович 20,5    
                                         
17 32-9ЛГ-15 Кошата Володимир Олександрович 20,3    
                                         
18 71-9ЛГ-15 Голядинець Олександр Миколайович 20,3    
                                         
19 8-9ЛГ-15 Бакун Павло Володимирович 20,1    
                                         
20 87-9ЛГ-15 Цевух Олександр Володимирович 20,1    
                                         
21 30-9ЛГ-15 Шепеля Вадим Вікторович 19,9    
                                         
22 91-9ЛГ-15 Клейзун Оксана Валеріївна 19,8    
                                         
23 42-9ЛГ-15 Возняк Назарій Вікторович 19,6    
                                         
24 37-9ЛГ-15 Бродоса Неля Василівна 19,3    
                                         
25 5-9ЛГ-15 Тарасюк Діана Володимирівна 18,5    
                                         
26 89-9ЛГ-15 Мартинюк Стас Сергійович 18,2    
                                         
27 13-9ЛГ-15 Німець Ростислав Сергійович 18    
                                         
28 24-9ЛГ-15 Годовицький Олександр Сергійович 18    
                                         
29 82-9ЛГ-15 Маркевич Юрій Володимирович 18    
                                         
30 45-9ЛГ-15 Мітлічук Олександр Миколайович 17,9    
                                         
31 22-9ЛГ-15 Самолюк Василь Іванович 17,5    
                                         
32 28-9ЛГ-15 Лебідь Олександр Миколайович 17,5    
                                         
33 27-9ЛГ-15 Куптій Дмитро Анатолійович 17,4    
                                         
34 61-9ЛГ-15 Ясковець Ігор Олександрович 17,4   так

 

        Державний вищий навчальний заклад "Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька"
                                         
                      Список рекомендованих    
                                         
Форма навчання: Денна
Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти
Структурний підрозділ:  
Шифр та назва напряму:    
Шифр та назва спеціальності: 5.05180101 лісозаготівля та первинна обробка деревини  
Спеціалізація:  
Хвиля: 1                                      
                                         
Бюджет            
                                         
                          Цільове зарахування      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 17-9ЛЗ-15 Солов`янчук Павло Ярославович 16,8   так
                                         
2 2-9ЛЗ-15 Панас Юрій Володимирович 15,9   так
                                         
                          Поза конкурсом      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 14-9ЛЗ-15 Сергійчук Іван Васильович 15,2 так  
                                         
                          За конкурсом      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 6-9ЛЗ-15 Філь Владислав Андрійович 22,2    
                                         
2 12-9ЛЗ-15 Астахов Максим Юрійович 20,5    
                                         
3 16-9ЛЗ-15 Положевець Володимир Ростиславович 19,6    
                                         
4 4-9ЛЗ-15 Кузьмич Богдан Васильович 19,5    
                                         
5 11-9ЛЗ-15 Мисюрина Владислав Олександрович 19,1    
                                         
6 8-9ЛЗ-15 Саранюк Богдан Олександрович 15,6    
                                         
7 10-9ЛЗ-15 Мисюрина Віталій Олександрович 14,3    

 

 

        Державний вищий навчальний заклад "Шацький лісовий коледж ім. В.В.Сулька"
                                         
                      Список рекомендованих    
                                         
Форма навчання: Денна
Освітньо кваліфікаційний рівень: Молодший спеціаліст на основі базової загальної середньої освіти
Структурний підрозділ:  
Шифр та назва напряму:    
Шифр та назва спеціальності: 5.03050901 бухгалтерський облік  
Спеціалізація:  
Хвиля: 1                                      
                                         
Бюджет            
                                         
                          Цільове зарахування      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 24-9БО-15 Жмурко Назарій Ігорович 27,5   так
                                         
                          За конкурсом      
                                         
№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал ПК ЦП
1 21-9БО-15 Ніколаєць Вікторія Олегівна 29    
                                         
2 2-9БО-15 Забродоцька Валентина Сергіївна 26,2    
                                         
3 16-9БО-15 Сіжук Надія Олександрівна 24,8   так
                                         
4 13-9БО-15 Власюк Ірина Сергіївна 23,9   так

 


Розкажіть про нас своїм друзям:





Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності