Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

Вступні екзамени

Результати вступного випробування з математики:

на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

Спеціальність 205 Лісове господарство

спеціалізація Лісозаготівля та первинна обробка деревини

 

№ п.п

Прізвище, імя, по батькові

Бал

1.

Цвид Олег Вікторович

Не з’явився

2.

Єрмаков Микола Олександрович

6 (шість)

3.

Науміч Едуард Ігорович

Не з’явився

4.

Зінько Микола Володимирович

4 (чотири)

5.

Зінчук Марія Юріївна

5 (п’ять)

6.

Силивонюк Богдан Михайлович

Не з’явився

7.

Пех Едуард Романович

Не з’явився

8.

Макарусь Юрій Вікторович

5 (п’ять)

9.

Положевець Тарас Андрійович

5 (п’ять)

10.

Жипа Максим Олександрович

Не з’явився

11.

Маркевич Ростислав Ігорович

4 (чотири)

12.

Корнійчук Іван Олександрович

4 (чотири)

13.

Полячук Андрій Анатолійович

4 (чотири)

14.

Коваль Олександр Сергійович

6 (шість)

15.

Шмигельський Артем Валерійович

6 (шість)

16.

Цевух Сергій Володимирович

4 (чотири)

17.

Загура Ярослав Сергійович

Не з’явився

18.

Мартинюк Вадим Васильович

4 (чотири)

 

Прохідний бал - 4 (чотири)

Відповідальний секретар приймальної комісії                            К.Ю. Прасюк

 

 

Результати вступного випробування з математики:

на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

Спеціальність 071 Облік і оподаткування

спеціалізація Бухгалтерський облік

 

№ п.п

Прізвище, імя, по батькові

Бал

1.

Хитренко Вікторія Русланівна

4 (чотири)

2.

Сіжук Світлана Петрівна

6 (шість)

3.

Перог Анастасія Віталіївна

4 (чотири)

4.

Гуга Аліна Іванівна

4(чотири)

5.

Кононенко Дмитро Володимирович

7 (сім)

6.

Джаджа Юрій Сергійович

Не з’явився

7.

Павлович Світлана Андріївна

4 (чотири)

8.

Побережна Анна Леонідівна

7 (сім)

9.

Бакун Надія Володимирівна

6 (шість)

10.

Галенза Юлія Миколаївна

7 (сім)

11.

Плинтюк Світлана Сергіївна

4 (чотири)

 

 

Результати вступного випробування з математики:

на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

Спеціальність 205 Лісове господарство

спеціалізація Лісове господарство

ГРУПА 1

№ п.п

Прізвище, імя, по батькові

Бал

1.

Головій Віталій Васильович

4 (чотири)

2.

Оксентюк Дмитро Олександрович

4 (чотири)

3.

Крат Дмитро Ігорович

7 (сім)

4.

Кантерук Ілля Віталійович

4 (чотири)

5.

Кантерук Іван Віталійович

4 (чотири)

6.

Бабій Микола Васильович

5 (п’ять)

7.

Хвищук Богдан Романович

4 (чотири)

8.

Полюх Марина Володимирівна

5 (п’ять)

9.

Головенець Антоній Сергійович

4 (чотири)

10.

Забродоцький Олег Миколайович

5 (п’ять)

11.

Мотрунчик Владислав Анатолійович

4 (чотири)

12.

Коляса Валентина Віталіївна

5 (п’ять)

13.

Цвид Олег Вікторович

6 (шість)

14.

Мартинюк Вадим Васильович

2 (два)

15.

Сіжук Богдан Володимирович

5 (п’ять)

16.

Крук Іван Валерійович

4 (чотири)

17.

Єрмаков Микола Олександрович

Не з’явився

18.

Оніщук Мирослава Олексіївна

4 (чотири)

19.

Науміч Едуард Ігорович

7 (сім)

20.

Клямар Тетяна Анатоліївна

5 (п’ять)

21.

Костючик Дмитро Олександрович

4 (чотири)

22.

Силивонюк Богдан Михайлович

5 (п’ять)

23.

Теодорович Роман Андрійович

5 (п’ять)

24.

Вабіщевич Іван Олександрович

6 (шість)

25.

Пех Едуард Романович

4 (чотири)

26.

Хирлюк Олександр Вікторович

4 (чотири)

27.

Цьось Олександр Миколайович

4 (чотири)

28.

Романюк Сніжана Миколаївна

5 (п’ять)

29.

Клачук Павло Володимирович

4 (чотири)

30.

Макарусь Юрій Вікторович

3 (три)

 

Прохідний бал - 4 (чотири)

 

Відповідальний секретар приймальної комісії                            К.Ю. Прасюк

 

Результати вступного випробування з математики:

на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

Спеціальність 205 Лісове господарство

спеціалізація Лісове господарство

ГРУПА 2

№ п.п

Прізвище, імя, по батькові

Бал

1.

Веремійчик Олександр Вікторович

4 (чотири)

2.

Кравчук Олег Васильович

4 (чотири)

3.

Положевець Тарас Андрійович

4 (чотири)

4.

Гуга Аліна Іванівна

4 (чотири)

5.

Положевець Микола Михайлович

7 (сім)

6.

Писачук Дмитро Вікторович

4 (чотири)

7.

Абрамчук Богдан Віталійович

5 (п’ять)

8.

Жипа Максим Олександрович

7 (сім)

9.

Маркевич Ростислав Ігорович

4 (чотири)

10.

Подвернюк Тарас Олександрович

4 (чотири)

11.

Купира Андрій Русланович

8 (вісім)

12.

Короць Ольга Ростиславівна

4 (чотири)

13.

Джаджа Юрій Сергійович

5 (п’ять)

14.

Федік Ганна Вікторівна

4 (чотири)

15.

Бляшук Олександр Валентинович

4 (чотири)

16.

Федік Тетяна Анатоліївна

5 (п’ять)

17.

Жданюк Анатолій Ярославович

4 (чотири)

18.

Шелкович Максим Іванович

4 (чотири)

19.

Сацюк Олександр Вікторович

4 (чотири)

20.

Губарик Степан Андрійович

4 (чотири)

21.

Павлович Світлана Андріївна

4 (чотири)

22.

Міненко Максим Олександрович

4 (чотири)

23.

Петрук Владислав Анатолійович

4 (чотири)

24.

Борбіч Роман Сергійович

4 (чотири)

25.

Шмигельський Артем Валерійович

3 (три)

26.

Дударчук Максим Іванович

7 (сім)

27.

Швейда Іван Анатолійович

4 (чотири)

28.

Галенза Юлія Миколаївна

Не з’явилася

29.

Загура Ярослав Сергійович

1 (один)

30.

Піцик Іоанна Сергіївна

4 (чотири)

 

Прохідний бал - 4 (чотири)

Відповідальний секретар приймальної комісії                            К.Ю. Прасюк

 

на попередню сторінку


Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності