Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

Вступні екзамени

Результати вступного іспиту з математики

Група БО.

з/п

Прізвище, ім'я по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Лошак Крістіна Віталіївна

4

чотири

2

Джур Юлія Олексіївна

4

чотири

3

Грицай Анна Вікторівна

4

чотири

4

Рогоза Софія Анатоліївна

4

чотири

5

Дорошук Вікторія Богданівна

Не з’явилася

6

Хмизовець Анастасія Анатоліївна

6

шість

7

Гірич Олег Андрійович

7

сім

8

Федчишина Мар’яна Олександрівна

5

п’ять

9

Демчук Даша Миколаївна

4

чотири

10

Цвид Ілля Олександрович

5

п’ять

11

Марчук Яна Олександрівна

4

чотири

12

Коновалова Катерина Вячеславівна

5

п’ять

13

Тимошук Вікторія Ярославівни

10

десять

 

 

Відповідальний секретар

приймальної комісії                                                                          Прасюк К. Ю.


Результати вступного іспиту з математики

Група ЛГ №1

з/п

Прізвище, ім'я по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Терета Олександр Сергійович

6

шість

2

Шляховий Денис Вікторович

5

п’ять

3

Гребень Віталій Григорович

4

чотири

4

Жипа Ірина Богданівна

4

чотири

5

Вільнер Назар Ігорович

6

шість

6

Денисюк Станіслав Станіславович

5

п’ять

7

Філюк Віктор Володимирович

10

десять

8

Бойко Олег Володимирович

4

чотири

9

Олійник Роман Богданович

4

чотири

10

Мороз Іван Віталійович

4

чотири

11

Колотюк Станіслав Віталійович

4

чотири

12

Литвинчук Олександр Ігорович

7

сім

13

Шлапа Вадим Валентинович

5

п’ять

14

Решетило Петро Андрійович

4

чотири

15

Бортнік Дмитро Васильович

4

чотири

16

Кушнір Тетяна Ігорівна

4

чотири

17

Мельник Аліна Петрівна

4

чотири

18

Саливончик Артем Геннадійович

4

чотири

19

Хмизовець Анастасія Анатоліївна

4

чотири

20

Бондар Вадим Михайлович

5

п’ять

21

Пилиповець Дмитро Олександрович

4

чотири

22

Власюк Дмитро Андрійович

4

чотири

23

Решетніков Микола Євгенович

4

чотири

24

Войтюк Анатолій Юрійович

6

шість

25

Губанова Анна Вадимівна

5

п’ять

26

Філюк Володимир Михайлович

4

чотири

27

Веремійчук Олександра Петрівна

4

чотири

28

Кулигін Віктор Павлович

4

чотири

 Результати вступного іспиту з математики

Група ЛГ №2

з/п

Прізвище, ім'я по батькові вступника

Кількість балів

цифрами

літерами

1

Берестюк Сергій Юрійович

4

чотири

2

Матиюк Владислав Вікторович

4

чотири

3

Левосюк Роман Валерійович

5

п’ять

4

Маринчук Назар Олександрович

4

чотири

5

Пех Володимир Вікторович

5

п’ять

6

Бойчук Павло Ярославович

6

шість

7

Білицький Юрій Олександрович

4

чотири

8

Гарват Павло Петрович

4

чотири

 

 

Відповідальний секретар

приймальної комісії                                                                              Прасюк К. Ю.

 

на попередню сторінку


Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності