Головне меню
Головна сторінка Новини Абітурієнту Фотогалерея Історія коледжу Про нас Адміністрація Викладацький склад Студентське життя Дозвілля Наша гордість Лист адміністратору Відгуки Публічна інформація ІС "ШЛК" Карта сайту

Вступні екзамени

              

Результати вступного випробування з української мови:

на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

Спеціальність 205 Лісове господарство

спеціалізація Лісове господарство

ГРУПА 1

№ п.п

Прізвище, імя, по батькові

Бал

1.

Головій Віталій Васильович

5 (п’ять)

2.

Оксентюк Дмитро Олександрович

6 (шість)

3.

Крат Дмитро Ігорович

6 (шість)

4.

Кантерук Ілля Віталійович

4 (чотири)

5.

Кантерук Іван Віталійович

4 (чотири)

6.

Бабій Микола Васильович

5 (п’ять)

7.

Хвищук Богдан Романович

5 (п’ять)

8.

Полюх Марина Володимирівна

7 (сім)

9.

Головенець Антоній Сергійович

5 (п’ять)

10.

Забродоцький Олег Миколайович

7 (сім)

11.

Мотрунчик Владислав Анатолійович

4 (чотири)

12.

Коляса Валентина Віталіївна

5 (п’ять)

13.

Цвид Олег Вікторович

7(сім)

14.

Сіжук Богдан Володимирович

7 (сім)

15.

Крук Іван Валерійович

5 (п’ять)

16.

Оніщук Мирослава Олексіївна

6 (шість)

17.

Науміч Едуард Ігорович

7 (сім)

18.

Клямар Тетяна Анатоліївна

5 (п’ять)

19.

Костючик Дмитро Олександрович

4 (чотири)

20.

Силивонюк Богдан Михайлович

7 (сім)

21.

Теодорович Роман Андрійович

4 (чотири)

22.

Вабіщевич Іван Олександрович

5 (п’ять)

23.

Пех Едуард Романович

7 (сім)

24.

Хирлюк Олександр Вікторович

4 (чотири)

25.

Цьось Олександр Миколайович

5 (п’ять)

26.

Романюк Сніжана Миколаївна

5 (п’ять)

27.

Клачук Павло Володимирович

7 (сім)

Прохідний бал - 4 (чотири)

 

Відповідальний секретар приймальної комісії                            К.Ю. Прасюк

 

Результати вступного випробування з української мови:

на базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

Спеціальність 205 Лісове господарство

спеціалізація Лісове господарство

ГРУПА 2

 

№ п.п

Прізвище, імя, по батькові

Бал

1.

Веремійчик Олександр Вікторович

4 (чотири)

2.

Кравчук Олег Васильович

4 (чотири)

3.

Положевець Тарас Андрійович

4 (чотири)

4.

Гуга Аліна Іванівна

4 (чотири)

5.

Положевець Микола Михайлович

7 (сім)

6.

Писачук Дмитро Вікторович

5 (п’ять)

7.

Абрамчук Богдан Віталійович

8 (вісім)

8.

Жипа Максим Олександрович

8 (вісім)

9.

Маркевич Ростислав Ігорович

6 (шість)

10.

Подвернюк Тарас Олександрович

4 (чотири)

11.

Купира Андрій Русланович

6 (шість)

12.

Короць Ольга Ростиславівна

7 (сім)

13.

Джаджа Юрій Сергійович

5 (п’ять)

14.

Федік Ганна Вікторівна

5 (п’ять)

15.

Бляшук Олександр Валентинович

6 (шість)

16.

Федік Тетяна Анатоліївна

6 (шість)

17.

Жданюк Анатолій Ярославович

5 (п’ять)

18.

Шелкович Максим Іванович

4 (чотири)

19.

Сацюк Олександр Вікторович

4 (чотири)

20.

Губарик Степан Андрійович

5 (п’ять)

21.

Павлович Світлана Андріївна

4 (чотири)

22.

Міненко Максим Олександрович

7 (сім)

23.

Петрук Владислав Анатолійович

4 (чотири)

24.

Борбіч Роман Сергійович

4 (чотири)

25.

Дударчук Максим Іванович

8 (вісім)

26.

Швейда Іван Анатолійович

4 (чотири)

27.

Піцик Іоанна Сергіївна

4(чотири)

 

Прохідний бал - 4 (чотири)

 

Відповідальний секретар приймальної комісії                            К.Ю. Прасюк

на попередню сторінку


Лічильник відвідуваності
лічильник відвідуваності