СТУДЕНТ І КУРСУ ШАЦЬКОГО ЛІСОВОГО КОЛЕДЖУ СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ НА ДНІПРЯНСЬКОМУ ТУРНІРІ З ДЗЮДО

Нещодавно, 27 березня 2021 року, в Дніпрі відбувся Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо ′′Меморіал Івана Прищепи. Це один з найлегендарніших українських турнірів, приурочений першому голові обласної федерації дзюдо та самбо Івану Мартиновичу Прищепі. Тому організатори вже 32 рік поспіль проводять цей спортивний захід на найвищому рівні, створючи найкращі умови для учасників та гостей.
Участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо взяла команда Шацького спортивного клубу «Торнадо» (керівник САМОЛЮК Роман Васильович) у кількості трьох спортсменів.

У підсумку, перемогу здобув студент І курсу Шацького лісового коледжу ім.В.Сулька, вихованець СК «Торнадо» Роман САМОЛЮК (тренер-викладач лісового коледжу Юлія КОРНЕЛЮК). Юний спортсмен зайняв ІІ місце і став срібним призером у Всеукраїнському турнірі з дзюдо.
Переможець нагороджений кубком, медаллю та дипломом.

Як відзначив президент Федерації дзюдо України Михайло КОШЛЯК, що цьогоріч на татамі змагалися юнаки 14-16 років: «В такому віці дуже важливо тримати хлопців у спорті, мотивувати їх не покидати зали, продовжувати подорож. Так, не всі зрештою стануть професійними спортсменами та досягнуть олімпійських вершин, але я впевнений, що вони завжди будуть сильними, сміливими, чесними та порядними людьми. Саме цьому вчить дзюдо».

Тренерський склад, батьківський колектив та вихованці СК «Торнадо» висловлюють слова вдячності директору Шацького лісового фахового коледжу ім.В.Сулька Ігорю ЖМУРКУ та голові Шацької селищної ради Сергію КАРПУКУ за сприяння розвитку фізичної культури і спорту, а саме розвитку дитячого дзюдо.

Вітаємо юного переможця, бажаємо спортсменам подальших життєвих і спортивних успіхів, перемог і цікавих подорожей!

Пресслужба Шацького лісового фахового коледжу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 13 =