У КОЛЕДЖІ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА!
Напередодні Міжнародного дня студента, який щорічно відзначається 17 листопада в Шацькому лісовому фаховому коледжі ім. В. В. Сулька відбувся святковий вечір. Захід розпочався з перегляду відеоролика про Героїв-випускників коледжу, хвилини мовчання з вшанування пам’яті воїнів, які загинули захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України.
З теплими словами вітань звернувся до присутніх директор коледжу Ігор ЖМУРКО. «Дорогі наші студенти! Щиро вітаю Вас із Міжнародним святом, яке має особливе значення, адже об’єднує молодь усього світу. Наше майбутнє залежить саме від Вас, сповнених надіями, оптимізмом та енергією молодих людей. Студентство завжди було і залишається найбільш волелюбною частиною нашого суспільства, Ваша думка завжди має велике значення. Нині, Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час, тому наша держава чекає від Вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, підтримки демократії та студентського самоврядування, креативного мислення і нових ідей. Дякую Вам студенти за активну життєву позицію в надскладний період війни, адже Вам, визначати шляхи розвитку нашої країни. Бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба над головою, успіхів у навчанні, творчих ідей, нових спортивних здобутків та наукових звершень!» - зазначив директор коледжу.
За хорошою традицією коледжу, невід’ємною частиною свята було урочисте нагородження Грамотами ШЛФК кращих студентів року в різних номінаціях. Зокрема:
«Лісівник року» - Дарина ДЕЙНЕКО (гр. ЛГ–43);
«Лісозаготівельник року» - Станіслав СОКОЛ (гр.ЛЗ-44);
«Бухгалтер року» - Тетяна СИДОРУК (гр. БО-21);
«Волонтер року» - Ілля ШИЛЮК (гр.ЛГ-32), Андрій ВАЩУК (гр. ЛГ-33), Горлочук Георгій (гр.ЛГ-42) ;
«Активіст року» - Іванна ОХРИМ і Андрій ОЗИМОК (гр. БО-21);
«Ініціатор року» - Мирослава РАТУШНА (гр. ЛГ- 22);
«Відкриття року» - Андрій ГОПАЛЮК, Віталій СЕМЕНЮК (гр. ЛГ-22);
«Оператор БпЛА» - Владислав СИТНИК (гр.ЛГ-22);
«Голос року» - Ярина ЩЕГЕЛЬСЬКА (гр. ЛГ – 23);
«Спортсмен року» - Іван КУЯВА, Тарас ПОЛІНКЕВИЧ (гр.БО/ЕК-11), Андрій ЯЛЬНИЦЬКИЙ (гр.ЛГ-12); Станіслав СОКОЛ (гр.ЛЗ-44);
«За найкращу кімнату» - Анна ГІРУК, Софія ВЕРЕМЧУК (гр. БО/ЕК-11), Ілля ТИМОШУК (гр.ЛГ-22) і Артем ТРИФ’ЯК (гр. ЛГ-23).
За активну участь у громадському житті коледжу нагороди отримали Анастасія СУШИК, Віктор ГУЖ (гр. БО - 21), Марія ЗАБРОДОЦЬКА (гр.ЛГ-23) та Анна КАЩЕНКО (гр.БО-31).
Чудову концертну програму підготували студенти коледжу. Музичні й танцювальні номери надали позитивні емоції та гарний настрій присутнім у залі.
Для першокурсників лунали вітальні слова від студентів старших курсів з приводу посвяти їх у студенти. Цей різновид самоврядування завжди зближує студентів усіх груп та надає можливість проявити комунікативні здібності студентської молоді. Це стало особливим святом і для старшокурсників — вони прагнуть поділитися досвідом із молодим поколінням студентства. Для першокурсників вони надали настанови, рекомендації, зичили найщиріші побажання незабутніх студентських років, невичерпної енергії й наснаги у здобутті нових знань та вручили традиційні презенти - солодощі.
Дякуємо Збройним Силам України. Слава Україні! Героям Слава!
Пресслужба Шацького лісового фахового коледжу ім. В. В. Сулька.